Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Türkiye’de kripto para borsaları, App Store ve Google Play’i domine etti

Türkiye'de kripto para borsalarına ait uygulamalar, bankaları bile geride bırakarak en popüler uygulamalar listelerinde ilk sıralara oturdular.

Bitcoin ve kripto paralardaki fiyat artışlarıyla birlikte çok fazla sayıda yeni yatırımcı piyasaya adım attı. Bununla birlikte finans alanındaki popüler uygulamalar sıralamasını kripto para borsaları domine etti.

App Store’da finans kategorisindeki “En Popüler Ücretsiz Uygulamalar” sıralamasında BtcTurk Pro ilk sırayı aldı. Onu ikinci sırada Binance’in uygulaması izledi ve Binance’in ardından ise Paribu geldi. Türkiye’de şu anda en popüler bankacılık uygulaması olan Ziraat Mobil ise beşinci sırada bulunuyor. Listede Ziraat Mobil’in ardından yine bir başka BtcTurk uygulaması BtcTurk – Bitcoin Al/Sat yer alıyor.

App Store’da tüm kategorileri kapsayan “En Popüler Ücretsiz Uygulamalar” sıralamasında BtcTurk Pro uygulaması 7. sırada. Bu listede Binance 26.’yken Paribu 31. konumda.

Google Play Store’da ise durum farklı değil. Finans kategorisinde “Ücretsiz En Popüler Uygulamalar” sıralamasında BtcTurk Pro uygulaması birinci sıradayken ardından Ziraat Mobil geliyor. Paribu ise bu listede dördüncü sırada.

Google Play Store’da en popüler ücretsiz finans uygulamaları
En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl