Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

BtcTurk | PRO uygulamasına etkileşim ödülü

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kripto para işlem platformu BtcTurk, profesyoneller için geliştirdiği BtcTurk | PRO ile ödüle layık görüldü. Insider tarafından düzenlenen ‘Lift Awards 2021 Ödülleri’nde mobil uygulamada elde ettiği en yüksek etkileşim oranı ile ödülün sahibi oldu.

btcturk-etkilesim

Basın bülteni

Türkiye’de Bitcoin ve kripto paraların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği BtcTurk, mobil uygulamalarıyla dünyanın dört bir yanındaki 2,5 milyon kullanıcısının ihtiyaç ve beklentilerine uygun hizmet sunuyor.

Bu doğrultuda BtcTurk; profesyonel kripto para yatırımcıları için geliştirdiği BtcTurk | PRO uygulamasıyla, Insider tarafından düzenlenen ve dijital pazarlama alanındaki yeniliklere öncülük eden lider kurumların ödüllendirildiği ‘Lift Awards 2021’de ‘En yüksek etkileşim oranı’ ile ödüle layık görüldü. Değerlendirme; uygulamaların aylık aktif kullanıcı sayısı ve kullanıcılara uygulama üzerinden gönderilen bildirimlerin açılma oranları hesaplanarak yapıldı. Ödül programı kapsamında; ilk defa bir bitcoin ve kripto para alım satım platformu, ödül almaya hak kazandı.

BtcTurk Pazarlama Direktörü Eda Elif Özbek “Kullanıcılarımızı, değişen gündemler ve gelişmeler konusunda hızlı ve anlık olarak bilgilendirmek bizim iş modelimiz açısından çok değerli. Insider partnerliğiyle, kullanıcılarımızın uygulamalarımızı indirdiği ilk andan itibaren kendileriyle nasıl bir etkileşim içinde olmak istediğimizi belirleyen yol haritasını oluşturduk. Kullanıcılarımıza platformun kullanımına dair iç yönlendirmeler, Bitcoin ve kripto paralara ilişkin ihtiyaç duyabilecekleri bilgiler ve kişiselleştirilmiş kampanyalar sunabiliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla iletişimimizi, kullanıcılarımızın bizimle vakit geçirmek için uygun olduğu, ölçebildiğimiz anlarda yapmaya özen göstererek onların seçimlerine göre hareket ediyoruz. Yeni bir sektörün öncü markası olarak bu kategoride yarışmaktan ve kullanıcılarımızın etkileşimiyle ödüllendirilmekten gurur duyuyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Eda Elif Özbek
Eda Elif Özbek

BtcTurk | PRO, her gün alım satım yapan, yatırımlarını yönlendirirken güncel piyasa verilerini anlık takip etmek isteyen, Bitcoin ve kripto para işlemi yaparken fiyat grafikleri ve teknik göstergelere bakan, karar alırken detaylı analizlere ve raporlara ihtiyaç duyan ve gelişmeleri kaçırmak istemeyen tüm profesyonel yatırımcıların kullanımı için geliştirildi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl