Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

TRON (TRX) ve Cardano (ADA) BtcTurk | PRO’da listelendi

Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kripto para işlem platformu BtcTurk, BtcTurk | PRO’daki kripto para alım satım seçeneklerine Cardano (ADA) ve TRON’u (TRX) ekleyerek 7. yılında 7 kıtadaki kullanıcısına değer katmaya devam ediyor.

btcturk

Basın bülteni

Bitcoin ve kripto paraların kolayca ve güvenle alım satımının yapılabildiği, Türkiye’nin ilk, dünyanın dördüncü Bitcoin ve kripto para alım satım platformu BtcTurk, dünyanın dört bir yanındaki 1 milyonu aşan kullanıcısına yenilikler sunmayı sürdürüyor. Kripto para birimleri arasına yenilerini ekleyen BtcTurk, profesyonel kripto para yatırımcıları için geliştirdiği BtcTurk | PRO’da Cardano (ADA) ve TRON’u (TRX) hizmete açıyor.

Yaptığı yatırımlarda her zaman kullanıcılarının öneri ve taleplerini dikkate alan, işlem hacmiyle kendini kanıtlamış kripto para birimlerini platforma eklemeyi amaç edinen BtcTurk’ün kullanıcıları artık BtcTurk | PRO üzerinde Türk Lirası, BTC ve USDT işlem çiftlerinde TRON (TRX) ve Cardano (ADA) alım satım işlemi yapabiliyor. BtcTurk, kullanıcılarına herhangi bir transfer ücreti ödemeden Cardano (ADA) ve TRON (TRX) çekme imkânı sunuyor.

BtcTurk hakkında

2013 yılında Kerem Tibuk tarafında kurulan ve CEO’luğu Özgür Güneri’nin yaptığı Türkiye’nin en büyük kripto para işlem platformu BtcTurk, Türkiye’nin ilk ve dünyanın dördüncü kripto alım satım platformu olarak hizmet veriyor. 1 Temmuz 2013’te TL ile ilk Bitcoin alım satımına aracılık eden BtcTurk’ün 120’ye yakın çalışanı bulunuyor. Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTurk, 1 milyondan fazla kullanıcısına 7/24 hizmet veriyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl