Twitter’dan BtcTurk’e çifte onay

Twitter, Türkiye'nin en büyük kripto para platformu BtcTurk'ü beyaz listeye dahil etti ve ayrıca Twitter hesaplarına mavi onay rozeti verdi.

Sosyal medya devi Twitter, Türkiye’nin işlem hacmi ve kullanıcı sayısıyla en büyük kripto para borsası BtcTurk’ü kripto para ile ilişkili reklam kampanyaları gerçekleştirebilecek dünya çapındaki sayılı kripto para platformu arasına dahil etti.

Bilindiği üzere Twitter, 2018 yılında kripto paralarla ilgili reklamları yasaklama kararı almıştı. Söz konusu yasak hızla uygulamaya geçirilmiş, tüm kripto para şirketlerinin reklamları askıya alınmıştı.

Daha sonra şirket, güvenilir bazı kripto para şirketleri ve borsaları beyaz listeleye almaya başladı. BtcTurk de bu listeye kabul edildi.

Öte yandan Twitter, hem @btcturk hem de @btcturkpro hesaplarına mavi onay rozeti verdi. Bu rozet, kamuoyunun ilgisini çekebilecek bir hesabın orijinal olduğunun bilinmesini sağlıyor. Böylece sahteciliğin ve dolandırıcılığın önüne geçilmesi amaçlanıyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

2 yorums

  1. Yılmaz Cevapla

    Ben devlet memuruyum 5.000 tl kredi çekip bitcoin alsam bi işe yarar mı bana yardımcı olur musunuz

    1. Burak Köse Cevapla

      Merhaba, kredi çekerek veya borç parayla Bitcoin almayın. Bitcoin riskli bir yatırımdır, yalnızca tamamen kaybetmeyi göze alabileceğiniz miktarla yatırım yapın. Her ay küçük miktarlarla alım yapmak Bitcoin’de en iyi stratejilerden biridir. Böylece hem düşük hem de yüksek fiyattan almış olur, zarar ihtimalini azaltırsınız.