Bu hafta izlenecek 2 kripto para ve önemli gelişmeler

İkinci çeyrek kapanıyor ve üçüncü çeyreğe yaklaşılırken kripto para projelerinde geliştirmeler hızla ilerliyor. Bu hafta EOS ve Cardano dikkat çekiyor.

bu-hafta

İkinci çeyreğin kapanmasına son birkaç gün var. Üçüncü çeyreğe yaklaşılırken bir dizi projede çalışmalar ve geliştirmeler tüm hızıyla sürüyor. Bu hafta dikkatimizi EOS (EOS) ve Cardano’da (ADA) yaşanacak gelişmeler çekti. EOS’ta Voice platformu, Cardano’da ise Shelley ile ilgili önemli notlar var.

1. EOS (EOS)

EOS’un şirketi Block.one tarafından geliştirilen sosal medya platformu Voice, bu hafta tüm dünyaya açılacak. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde beta sürümü ile faaliyete geçen ancak yalnızca ABD’de ikamet edenler tarafından erişilebilen Voice, 4 Temmuz Cumartesi günü herkese açık olacak.

Block.one sadece Voice.com alan adı için 30 milyon dolar ödemişti. Mart ayında şirket, Voice’a 150 milyon dolar yatırım yaptığı ilan etmişti.

EOS’taki olası fiyat hareketlerine karşı Voice’taki bu gelişme takip edilmeli.

2. Cardano (ADA)

Cardano topluluğu Shelley güncellemesinin etkisi ile çok ateşli. Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson’un yakın zaman önce Shelley güncellemesi için yol haritasını açıklamasından sonra Cardano’nun (ADA) fiyatı yüzde 60’ı aşan patlayıcı bir büyüme yaşamıştı. Shelley hard fork’u 29 Temmuz’da gerçekleşecek ancak bunun öncesinde bazı önemli kilometre taşları var ve onlardan biri de son dakikada bir değişiklik olmazsa 30 Haziran’da yani yarın Shelley kodlarının yayınlanacak olması.

Gelişmelerde neler var?

Öte yandan yarın ABD Senatörleri arasında bir dijital para toplantısı var. Toplantıya katılacak isimler arasında token temelli dijital doların yaratılmasına destek veren Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC) eski başkanı Christopher Giancarlo, Duke Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden Profesör Nakita Cuttino ve Paxos’un CEO’su ve kurucu ortağı Charles Cascarilla yer alıyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl