Bu İki Coin Yapay Zeka Destekli Kripto Paraların Geleceğine Işık Tutuyor

Sponsorlu

Yapay zeka teknolojisi alanında hızlı bir ilerleme yaşanıyor ve potansiyel uygulamaları kripto para piyasası da dahil olmak üzere çeşitli sektörlere yayılıyor. Son yıllarda, yapay zekayı çeşitli derecelerde entegre eden artan sayıda kripto para girişimi ortaya çıkıyor.

Bu kılavuzda, 2023 yılında genişleyen dijital para piyasasının ön saflarında yer alan en iyi yapay zeka tabanlı kripto para birimlerinin derinlemesine bir analizi yer alıyor. Yatırımcılar çok fazla alternatif kripto paranın olduğu bir ortamda AiDoge satın almak veya yPredict satın almak için birtakım araştırmalarda bulunuyor.

Özellikle nisan ayındaki Pepe rallisinden bu yana, meme coin’ler kriptonun merkezinde yer alıyor. Bununla birlikte, piyasanın şu anda özellikle değişken olması nedeniyle, birçok yatırımcı daha fazla büyüme potansiyeline sahip olabilecek Pepe alternatifleri arıyor. O yüzden ilk olarak AiDoge projesiyle başlayalım.

Yapay Zeka Destekli Kripto Paralar

1. AiDoge – Yapay zekayı meme’lerle birleştiren yeni kripto para
2. yPredict – Kripto trader’ları için veri ve içgörü sunan yapay zeka destekli araç

AiDoge – Yapay Zekayı Meme’lerle Birleştiren Yeni Kripto Para

AiDoge, Shiba Inu’dan esinlenen meme tabanlı bir kripto para birimi. Bu kripto paranın ön satış etkinliğinde başarıyla 14,9 milyon dolar gelir elde edildi. AiDoge’un 19 Haziran’da yapılacak lansmanının oldukça etkili olması bekleniyor.
AiDoge, iki kazançlı kripto sektörü olan yapay zeka ve meme coin’leri benzersiz bir şekilde bir araya getirmesi nedeniyle umut verici bir fırsat olarak görülüyor.

AiDoge Nedir?

AiDoge, kullanıcılarının yapay zeka tarafından oluşturulan metin istemlerini kullanarak meme’ler üretmelerini ve daha sonra içeriklerinin diğer kullanıcılar tarafından yukarı veya aşağı oylanmasına bağlı olarak ek teşvikler almalarını sağlıyor.
Proje, kripto para alanında öne çıkan iki alanı, yani meme’leri ve yapay zekayı bir araya getirmesi nedeniyle büyük ilgi topladı. AiDoge şu anda, bir kullanıcının girdisine bağlı olarak birkaç saniye içinde yeni meme’ler üretme yeteneğine sahip üretken bir yapay zeka algoritması geliştiriyor.

Bu yenilik çığır açıcı çünkü kullanıcıların meme’lerin yaratılmasını başlatmak için grafik tasarım konusunda herhangi bir yeterliliğe sahip olma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Algoritma, benzersiz görsel ve metinsel içerik üreterek meme’lerin kalitesini artırma potansiyeline sahip.

AiDoge, birkaç tıklamayla yeni NFT’lerin basılmasını kolaylaştırarak kullanıcıların yarattıkları üzerinde hak iddia edebilmelerini sağlıyor. Böylece, bir meme viral olduğunda, herkes bunun için kimin kredi aldığını bilecek.

Üretken yapay zeka (AI) algoritması, çok sayıda AI güdümlü sohbet robotuna benzer şekilde kredi tabanlı bir sistem üzerinde çalışmak üzere tasarlandı. Kredi elde etmek için, bireylerin projeye özgü ERC-20 tokeni olan AI’ye sahip olmaları gerekiyor. Alternatif olarak, bireyler günlük kredi almak için AI stake etme seçeneğine sahip. Böylece ek işlemlere gerek kalmadan sınırsız sayıda meme üretme özgürlüğüne sahip olabiliyorlar.

AiDoge.com ekosisteminde AI token, çok önemli bir rol oynuyor. Bu tokenler, kullanıcıların meme oluşturma kredileri satın almasına izin vererek platformun sürdürülebilirliğini besliyor ve içerik oluşturma için stake ödülleri sağlıyor. Ayrıca oylama hakları ve finansal teşvikler sunarak aktif katılımı teşvik ediyor.

AiDoge ön satışı bitmiş olsa da yatırımcılar lansman öncesinde liste fiyatından hala AiDoge satın alabiliyorlar.

yPredict – Kripto Trader’ları İçin Veri ve İçgörü Sunan Yapay Zeka Destekli Araç

yPredict, kripto para piyasalarındaki fiyat hareketlerini tahmin etmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış güçlü bir alım satım platformu. Bu platform, yapay zeka teknolojisini kullanarak kripto para alım satımı ve piyasa bilgileri sağlıyor. yPredict, 2023 için en iyi kripto ICO’ları listesinde bir sonraki sırada, yüksek teknolojili kripto analitiği, sofistike trading arayüzü ve derinlemesine araştırma yetenekleri ile dalgalar yaratıyor.

Ön satış aşamasında olan YPRED token şu anda 0,09 dolar olarak fiyatlandırılıyor ve son aşamada yüzde 33,3’lük bir artış öngörülüyor. Ön satış şimdiden büyük ilgi gördü ve 2,2 milyon doların üzerinde yatırım topladı. Listeleme fiyatı ise 0,12 dolar olarak belirlendi. yPredict satın almak isteyenler web sitesi üzerinden tokeni elde edebiliyor.
yPredict için maksimum limit 6,5 milyon dolar olarak belirlenmiş olup, ön satış tokenleri için yüzde 50 token üretim etkinliği (TGE) sürümü sunuyor.

yPredict Nasıl Bir Proje?

Yapay zeka alanında önemli bir uzmanlığa sahip olan yPredict’ten sorumlu kişiler, finansal matematik ilkelerinden yararlanan prognostik modeller geliştirdi. Piyasa eğilimi projeksiyonlarının ve kesin kripto para değerlemelerinin sağlanması, yatırımcılara rekabet avantajı sağlıyor ve böylece karar verme yeteneklerini artırıyor.

YPredict ekibi KYC onaylı ve doxxed (ekip üyelerinin gerçek kimliklerinin bilinmesi) iken, akıllı sözleşme Coinsult tarafından denetlendi. Platform geleceğin en iyi kripto protokollerinden biri olan süper hızlı ve süper verimli katman -2 blok zinciri Polygon üzerine inşa edildi.

Önümüzdeki çeyreklerde ve yıllarda giderek daha fazla trader ve yatırımcının alım satım yardımı için yapay zeka teknolojisine yönelmesi beklenirken, analistlerin yPredict platformu ve YPRED tokeni için potansiyel öngörmesi şaşırtıcı değil.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl