Warren Buffett & kripto para camiası yemeğinin kadrosu netleşiyor

Ünlü borsacı Warren Buffett ile Justin Sun arasındaki özel yemeğin davetlileri netleşiyor. Yemekte yer alacağı kesinleşen davetliler 4'e çıktı.

Dünyanın en zengin üçüncü ismi olan ünlü borsacı Warren Buffett ile Tron’un kurucusu Justin Sun, 25 Temmuz’da bir yemekte bir araya gelecek. Merakla beklenen yemeğe 4 gün kaldı.

Sun, bu yemek için 7 davetlisini de beraberinde getirebiliyor. Tron’un kurucusu, getireceği bu davetlilerin kripto para piyasasındaki önemli isimlerden oluşması için bir süredir çaba harcıyor.

Birkaç gün öncesine kadar Sun ile birlikte yemeğe katılacağı kesinleşen tek isim Litecoin’in kurucusu Charlie Lee’ydi. Son günlerde kadroya üç kişi daha katıldı. Buna göre, Buffett ile yenecek yemekte Justin Sun ve Charlie Lee‘nin yanı sıra kripto para borsası Poloniex’in ana şirketi Circle’ın CEO’su Jeremy Allaire, Binance’in yardım kuruluşu Binance Charity’nin başkanı Helen Hai ve eToro’nun kurucusu Yoni Assia da hazır bulunacak.

Önümüzdeki birkaç günde bu kişilerin arasına yenilerinin de katılması bekleniyor.

Justin Sun, yemeğe katılması için ilk teklifi Binance’in kurucusu Changpeng Zhao’ya götürmüş fakat Zhao kibar bir şekilde geri çevirmişti.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl