Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Yellen’in hemen arkasında “Buy Bitcoin” yazısı kaldıran o gence bağış yağdı

Dün tüm dünyanın gözü FED Başkanı Janet Yellen‘den gelecek açıklamadaydı. Beklenen saat geldi ve Yellen, ABD’nin para politikasına dair önemli mesajlar verdi. Ancak Yellen’in açıklamaları kadar, hatta belki de daha fazla dikkat çeken bir olay yaşandı. Yellen’in hemen iki arka sırasında oturan bir Bitcoin hayranı, konuşma sırasında “Buy Bitcoin” yazılı bir kağıt kaldırdı. Kim olduğu açıklanmayan ismin bu hareketi, Bitcoin camiasında büyük yankı uyandırdı. Bitcoin, bu olayın ardından yüzde 3 oranında değer kazandı. Bitcoin cüzdanına bağış yağdı Gündem olan ‘Bitcoin...

Dün tüm dünyanın gözü FED Başkanı Janet Yellen‘den gelecek açıklamadaydı. Beklenen saat geldi ve Yellen, ABD’nin para politikasına dair önemli mesajlar verdi. Ancak Yellen’in açıklamaları kadar, hatta belki de daha fazla dikkat çeken bir olay yaşandı.

Yellen’in hemen iki arka sırasında oturan bir Bitcoin hayranı, konuşma sırasında “Buy Bitcoin” yazılı bir kağıt kaldırdı. Kim olduğu açıklanmayan ismin bu hareketi, Bitcoin camiasında büyük yankı uyandırdı.

Bitcoin, bu olayın ardından yüzde 3 oranında değer kazandı.

Bitcoin cüzdanına bağış yağdı

Gündem olan ‘Bitcoin kahramanı’nın Bitcoin adresi, sosyal medya üzerinden paylaşıldı. Paylaşılan adrese dünyanın dört bir yanından bağış yağdı. 24 saat içerisinde bağışların miktarı 54 bin TL değerindeki 6.44 BTC’ye ulaştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl