Bybit Türkiye, yaza 20.000 USDT ödülle veda ediyor!

Yaz boyunca kullanıcılarını ödül yağmuruna tutan Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel yaza veda etkinliği ile 20.000 USDT ödül dağıtıyor.

Bybit sponsorluğunda

Yeni nesil kripto işlem platformu Bybit’in Türkiye kullanıcılarına özel etkinliğine katılanlar 20.000 USDT değerindeki ödül havuzu ile yaza veda ediyor. 30 Eylül 2022 tarihine dek sürecek olan kampanya kapsamında verilen 3 basit görevi yerine getiren kullanıcılar 20.000 USDT değerindeki ödül havuzundan paylarını alıyorlar.

Detayları Bybit Blog altındaki etkinlik sayfasında yer alan kampanya kapsamında daha önce Bybit’e kayıt olmuş kullanıcılar ilk yatırma ve ilk trade ödülü, daha önce yatırma işlemi yapmış kullanıcılar ilk trade ödülü ve yeni kayıt olan kullanıcılar tüm ödülleri aynı anda alabiliyor.

Kaydolan kazanıyor!

Etkinlik süresi boyunca etkinlik sayfası üzerinden Bybit’e ilk kez kaydolan tüm kullanıcılar 5 USDT değerinde Trade Ödülü kazanıyor. Bybit Blog’da yer alan etkinlik sayfası üzerinden “Etkinliğe Kaydolun” butonuna tıklayarak 3 dakikadan kısa bir süre içinde Bybit hesabını kolayca oluşturan kullanıcılar, ödüllerin keyfini çıkarıyor.

İlk yatırma işlemi yapanlar kazanıyor!

Etkinlik sayfası üzerinden etkinliğe kayıt olarak Bybit’te dilediği varlık cinsinden ilk varlık yatırma işlemini gerçekleştiren kullanıcılar, ilk yatırma işlemlerinde 5 USDT değerinde Trade Ödülü kazanıyor.

İlk alım-satım işlemi yapan herkes kazanıyor: 10 USDT trade ödülü hediye

Etkinlik süresi boyunca etkinlik sayfasından kayıt olarak Bybit Spot piyasasında ilk alım-satım işlemini gerçekleştiren Bybit kullanıcıları, 10 USDT değerinde Trade Ödülü’nün sahibi oluyor. Etkinlik kapsamında daha önce Bybit Vadeli İşlemler’de işlem yapmış olan kullanıcılar da etkinliğe katılabilecek. Kullanıcı dostu arayüzü ile Bybit Spot piyasasında istenilen tutarda ve işlem çiftiyle kolayca alım-satım yapanlar, 10 USDT Trade Ödülü kazanıyor.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://bit.ly/BybitYAZ

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl