Bybit’te Dünya Kupası coşkusu: 500 bin USDT ve 1000 gizemli NFT ödülü

Bybit sponsorluğunda

Yeni nesil kripto para borsası Bybit, muhteşem ödüllerle Dünya Kupası heyecanına ortak oluyor. Etkinlik kapsamında kullanıcılar, birbirinden basit görevleri yerine getirerek Bybit Türkiye kullanıcılarına özel çekilebilir 10 USDT kazanıyor ve Bybit kullanıcılarına özel 500 bin USDT ödül havuzundan ve 1.000 gizemli NFT’den paylarını alıyorlar.

18 Aralık 2022’ye dek sürecek etkinliğin detaylarına Bybit Blog içinde yer alan etkinlik sayfasından ulaşılabiliyor. Etkinliğe katılımın geçerli olması için bu sayfa üzerinden kayıt işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Bybit Türkiye kullanıcılarına özel: Çekilebilir 10 USDT

Etkinlik kapsamında 3 basit görevi en önce tamamlayan kullanıcılar 3.000 USDT değerindeki ödül havuzunu paylaşıyor. Görevler kapsamında istenilen varlık cinsinde 50 USDT değerinde ilk yatırma işlemini yaparak Bybit Kripto Kupası global etkinliğine katılıp en az bir bilet kazanmak, ve yine Bybit Kripto Kupası global etkinliğinde 5 aşamadan en az birinde bir adet oy kullanmak gerekiyor.

Dünya Kupası’na Özel 500.000 USDT ve 1.000 Gizemli NFT Ödül Havuzlu “Kripto Kupası”

18 Aralık 2022’ye dek Bybit Kripto Kupası etkinliğine katılıp, belirtilen görevleri yerine getirerek ve arkadaşlarını davet ederek bilet kazananlar, kazandığı biletlerle her aşamada favori takımına oy veriyor ve 500.000 USDT değerindeki trade ödülü havuzundan pay almak için Kripto Kupası puanlarını topluyor. Kazanan takıma ne kadar çok oy verilirse kullanıcılar o kadar çok puan topluyor ve muhteşem ödüller kazanıyor.

Bununla birlikte kazanılan biletlerle oy verilen takımın kazandığı en az 1 başarılı oy verme işlemi gerçekleştirenler her bir aşamada Gizemli NFT kazanacak 200 katılımcıdan biri olma şansı yakalıyor.

Sosyal medyada paylaşanlar kazanıyor: 25 kullanıcıya çekilebilir 10 USDT

Sosyal medyada Bybit etkinlik tweeti’ni paylaşanlar kazanıyor. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 25 şanslı kullanıcı, kişi başı çekilebilir 10 USDT’nin sahibi olacak.

Bybit hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl