Bybit, fan token partisini başlatıyor: 10.000 USDT’lik ödül

Yeni nesil kripto para borsası Bybit, birbirinden değerli ödüllerin olduğu Fan Token kampanyası ile kazandırmaya devam ediyor. Favori futbol kulüplerinin fan token'larını Türkiye kullanıcıları ile buluşturan Bybit, 10.000 USDT değerindeki ödül havuzu ile Dünya Kupası coşkusunu üst düzeye taşıyor.

Bybit sponsorluğunda

Futbolseverlerin merakla beklediği Dünya Kupası heyecanına Bybit ile ortak olanlar kazanıyor. Kullanıcılarına ayrıcalıklı bir işlem deneyimi sunan, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, Türkiye kullanıcıları için düzenlediği yeni fan token etkinliği ile taraftarlara, takımlarını desteklerken kazanç elde etme imkanı sağlıyor. Dünyanın önde gelen futbol kulüplerinin fan token’ları ile düzenlediği etkinlik kapsamında Bybit, kullanıcılarını 10.000 USDT değerinde ödüllerle buluşturuyor.

7 Ekim – 13 Kasım tarihleri arasında düzenlenen kampanya kapsamında kullanıcılar farklı etkinlikler üzerinden ödül alma şansına sahip olacak. Kampanya detaylarına etkinlik sayfasından ulaşmak mümkün.

3 basit görevi yerine getirenler 20 USDT kazanma şansı elde ediyor

Futbolseverleri fan token dünyasının en avantajlı fırsatlarıyla buluşturan Bybit, fan token partisini başlatıyor. Aşağıdaki 3 görevi en önce tamamlayan kullanıcılar toplam 9.500 USDT’lik ödül havuzunu paylaşıyor. Etkinliğe katılımın geçerli olması için kullanıcıların Bybit blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasından ‘Etkinliğe Kaydolun’ butonuna tıklayarak işlemleri gerçekleştirmeleri gerekiyor.

  • Etkinlik süresi boyunca Bybit’e ilk kez kaydolan tüm kullanıcılar çekilebilir 5 USDT kazanıyor. 3 dakikadan kısa bir süre içinde Bybit hesabını kolayca oluşturanlar ödüllerin keyfini çıkarıyor.
  • Bybit Fan Token’larında ilk yatırma işlemini yapanlar, çekilebilir 5 USDT kazanıyor. Bybit’teki AC Milan ($ACM), Arsenal ($AFC), Barcelona ($BAR), Manchester City ($CITY), Galatasaray ($GALFT), Paris Saint-Germain ($PSG), Juventus ($JUV), Inter ($INTER) gibi takımların fan token’larının bulunduğu geniş ürün yelpazesinden dilediğini seçerek ilk yatırma işlemini kolayca gerçekleştirenler kazanıyor. Kullanıcıların ödüle hak kazanması için etkinlik sonunda ödüller dağıtılana kadar spot hesaplarında minimum 5 USDT değerinde varlık bulundurması gerekiyor.
  • Bybit Fan Token’ları ile ilk alım-satım işlemini yapanlar, çekilebilir 10 USDT kazanıyor.

Etkinliği paylaşanlar kazanıyor: 50 kişiye çekilebilir 10 USDT

Bybit’in sunduğu kolay, hızlı ve güvenilir spot işlemlerinin yanı sıra sosyal medya üzerinden de ödül kazanmak mümkün. Bybit Türkiye resmi Twitter hesabını takip ederek, etkinlik tweetini alıntılayarak 3 arkadaşını etiketleyip paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından 50 şanslı kullanıcı, kişi başı çekilebilir 10 USDT değerinde ödülün sahibi oluyor.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://bit.ly/BybitFanToken

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl