Bybit ile ödüllü Metaverse deneyimi

Kullanıcılarına hızlı, güvenilir ve yeni nesil bir kripto varlık işlem deneyimi sunan, dünyanın önde gelen kripto para borsası Bybit, şimdi Türkiye kullanıcılarına özel 12.000 USD değerinde airdrop sunuyor.

Bybit sponsorluğunda

Dijital dünyanın öncü protokollerinden Caduceus Metaverse, geçtiğimiz günlerde Bybit’te listelendi. Bybit’te geçen haftanın en çok aranan 10 coin’i arasına giren Caduceus’un yerel token’ı CMP özelinde düzenlenen kampanya ile Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel 7.000 CMP değerinde ödül havuzu sunuyor.

2-16 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Bybit, Türkiye kullanıcılarına farklı yöntemlerle kazanç elde etme imkanı sunuyor. Kampanya detaylarına Bybit’in etkinlik sayfasından ulaşmak mümkün.

Bybit’e ilk yatırma işlemi yapanlara 6.000 CMP değerinde ödül havuzu

Etkinlik döneminde ilk yatırma işlemini gerçekleştiren 600 şanslı kişi 6.000 CMP değerindeki ödül havuzundan payını alıyor. Kampanyaya katılmak için Bybit etkinlik sayfasını ziyaret ederek ‘Hemen Kaydolun’ butonuna tıklamak yeterli.

Twitter’da paylaşanlar kazanıyor: 100 kişiye 10 CMP hediye!

Bybit sosyal medyada da kazandırıyor. Bybit Türkiye resmi Twitter hesabını takip ederek, etkinlik tweetini alıntılayarak 3 arkadaşını etiketleyip paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından 100 şanslı kişi, kişi başı 10 CMP tokenin sahibi oluyor.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://bit.ly/BybitCMP

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl