Bybit’ten Primal listelemesine özel kaçırılmayacak fırsatlar

Bybit, Primal listelemesi şerefine Türkiye'deki kullanıcılarına özel çekilebilir 25 USDT sunuyor.

Bybit sponsorluğunda

Dünyanın en çok ziyaret edilen ilk üç kripto para borsasından biri olan Bybit, Move to Earn alanındaki listelemelerine ‘Primal’ ile devam ediyor. Sporcular ve onları destekleyen kitleler arasında köprü görevi gören bir Move to Earn projesi olan Primal’in listelenmesi şerefine Bybit, son derece basit görevleri tamamlayan Türkiye’deki kullanıcılarına özel çekilebilir 25 USDT sunuyor.

3 Ocak 2023’e dek sürecek etkinliğe katılımın geçerli olabilmesi için Bybit Blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasından giriş yapmak gerekiyor.

İlk yatırma işlemi yapın, 15 USDT’ye kadar çekilebilir ödül kazanma şansı yakalayın!

Etkinlik kapsamında daha önce Bybit’e kayıt olmuş ancak Bybit Spot Piyasası’na ilk yatırma işlemi yapmamış kullanıcılar ya da ilk defa kayıt olacak tüm kullanıcılar ilk yatırma ödüllerinden her birini, üstelik aynı anda almaya hak kazanabiliyor.

Etkinlik süresi boyunca 50 USDT ve üzeri tutarda Bybit Spot Piyasası’nda listelenen PRIMAL token ilk yatırma işlemi yapan kullanıcılar çekilebilir 5 USDT kazanıyor! İlk gelen ödülleri alıyor.

Bununla birlikte Bybit Spot Piyasası’na dilediği varlık cinsinde 50 USDT ve üzeri tutarda ilk yatırma işlemi yapan 50 kullanıcı çekilebilir 10 USDT kazanma şansı yakalıyor.

Çekilebilir 5 USDT kazanmak için Ödül 1’deki 50 USDT ve üzeri tutarda PRIMAL token ilk yatırma işlemini gerçekleştiren kullanıcılar otomatik olarak bu etkinliğe de katılım sağlamış oluyor.

Sosyal medyada paylaşanlar kazanıyor: 25 kişiye çekilebilir 10 USDT hediye!

Etkinlik kapsamında Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 25 şanslı kullanıcı, kişi başı çekilebilir 10 USDT’nin sahibi olacak.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: bit.ly/BybitPrimal

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl