PUMLx Launchpad’e özel Bybit Türkiye kullanıcılarına 20.000 PUMLX

PUMLx etkinliği kapsamında Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel tam 20.000 PUMLX değerinde Airdrop havuzu sunuyor.

Bybit sponsorluğunda

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Bybit, yeni launchpad projesi PUMLx’in yerel token’ı PUMLX ile Oyna – Kazan konsepti altında “Hareket Et – Kazan” alanındaki launchpad ve listelemelerine devam ediyor.

PUMLX metaverse’de ve gerçek dünyada fırsatlar sunan bir Hareket Et-Kazan (M2E) token’ı olarak piyasaya sürüldü. Brisbane Avustralya merkezli bir Web3 Hareket Et-Kazan (M2E) platformu olan PUML Better Health, hem gerçek dünyadaki hem de metaverse’deki sanal mücadeleler ve topluluklar aracılığıyla sağlıklı davranışları oyunlaştırmayı amaçlıyor.

Bybit’in 17 Ekim 2022’ye dek sürecek etkinliğinin detaylarına Bybit Blog içinde yer alan etkinlik sayfasından ulaşmak mümkün.

Alım-satım işlemi yapanlar 15.000 PUMLX token’ını paylaşıyor!

Etkinlik kapsamında Bybit’te herhangi bir coin ya da token cinsinden istenilen tutarda Bybit Spot Piyasası’nda ilk alım – satım işlemini gerçekleştirenler, 15.000 PUMLX Token değerindeki ödül havuzundan eşit pay alıyor.

Katılımcıların, kampanyaya katılımının geçerli olabilmesi için etkinlik sayfası üzerinden “Etkinliğe Kaydolun” butonuna tıklayarak etkinliğe katılmaları gerekiyor.

PUMLx Launchpad’e katılanlara 70 PUMLX kazanma şansı

PUMLx Launchpad’e katılanlar 70 PUMLX kazanacak 50 şanslı kullanıcıdan biri olma şansını yakalıyor. PUMLX Launchpad’i ile ilgili tarihler ve diğer detaylara Bybit Blog ya da Bybit PUMLX launchpad sayfasından ulaşılabiliyor.

Sosyal medyada paylaşanlar kazanıyor: 20 kişiye 75 PUMLX hediye!

Sosyal medyada Bybit’in Türkiye kullanıcılarına özel PUMLx etkinliğini paylaşanlar da etkinlik kapsamında kazanıyor. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 20 şanslı kullanıcı, kişi başı 75 PUMLX token’ının sahibi olacak.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://bit.ly/BybitPUMLX

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl