Bybit, sıfır işlem ücreti kampanyasını uzattı

Bybit sponsorluğunda

Dünyanın en çok ziyaret edilen üçüncü kripto para borsası Bybit, yakaladığı ilgi ve başarıyı sürekli kılabilmek için başlattığı “sıfır işlem ücreti” kampanyasını 2022 yılının sonuna kadar uzattı.

Eylül ayında başlayan sıfır işlem ücreti kampanyası, kripto yolculuğuna iyi bir başlangıç yapma, finansal anlamda geleceği güçlendirme ve finansal özgürlüğü kazanma arayışındaki kripto meraklılarını hedefliyor. Bir ay sürmesi planlanan kampanya, yatırımcılardan gelen yoğun ilgi ve istek üzerine kampanya Bybit tarafından 2022 yılının sonuna kadar uzatıldı.

Kampanya ilgi görmeye devam ediyor ve sektördeki yeni trendi belirliyor.

Sıfır ücret kampanyası, sektörün bugüne dek şahit olduğu en büyük sıfır işlem ücreti kampanyası olup 160’ı aşkın ülkedeki yatırımcıya şu an için 289 olan ancak sayısı hızla artmaya devam eden Spot çiftlerinde sıfır işlem ücreti sunuyor.

Sıfır işlem ücreti kampanyasının yakaladığı başarı, Bybit’in durmak bilmeyen büyüme hızına da dikkat çekti. CoinMarketCap ve CoinGecko platformu verilerine göre ilk 10’da yer alan Bybit, bu süre zarfında sergilediği performansla rakiplerini geride bıraktı. 4. yaşını kutlamaya hazırlanan Bybit, yeni yaşını kendinden çok daha emin ve enerjik olarak karşılıyor.

Bybit, istikrarlı bir biçimde sürdürdüğü başarısını yenilikçi yaklaşımına ve çözümlerine bağlıyor. Kripto dünyasındaki en kapsamlı ürün portföylerinden birine sahip olan Bybit, kullanıcıların kripto deneyimini üst düzeye taşımaya devam ediyor.

Lider konumdaki altyapısını geliştirmeye devam eden Bybit, kriptodaki tüm işlemlerin yapılabileceği, herkesin ulaşabileceği tek platform olma yolunda ilerliyor.

Bybit hakkında

Dünya çapında bir kripto para platformu olan Bybit; Mart 2018’de kripto yatırımcılarının, ultra hızlı eşleştirme motoru, mükemmel müşteri hizmeti ve çok dilli topluluk desteğinden faydalanabileceği profesyonel bir platform olarak kuruldu. Şirket, dünya çapındaki perakende ve kurumsal müşterilerine yenilikçi, çevrim içi Spot ve Vadeli İşlem hizmetleri, madencilik, staking ürünleri ve NFT pazarının yanı sıra API desteği sağlıyor. Ayrıca gelişmekte olan dijital varlık sınıfları için en güvenilir kripto para borsası olma taahhüdünü sürdürüyor. Bybit; Formula One yarış takımının, Oracle Red Bull Racing’in, NAVI, Astralis, Alliance ve Virtus.pro e-spor takımlarının, Oracle Red Bull Racing Esports’un, Borussia Dortmund ve Avispa Fukuoka futbol takımlarının partneri olmaktan gurur duyuyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl