Bybit’ten Türkiye’ye özel 25.000 USDT, iPhone 14 ve Apple Watch SE ödüllü alım-satım festivali

Bybit, Türkiye'deki kullanıcılarına özel hazırladığı Alım-Satım Festivali ile birbirinden değerli ödüller sunuyor. Etkinliğe katılan kullanıcılar 25.000 USDT değerindeki ödül havuzundan pay alabiliyor, iPhone 14 ve Apple Watch SE kazanma şansı yakalıyor.

Bybit sponsorluğunda

Dünyanın en çok ziyaret edilen ilk üç kripto para borsasından biri olan Bybit, Türkiye’deki kullanıcılarına özel hazırladığı etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Düzenlediği Alım – Satım Festivali kapsamında Bybit, kullanıcılarını birbirinden değerli ödüllerle buluşturuyor. Hem yeni hem de mevcut kullanıcıların ödüller kazanabildiği etkinliğe katılanlar 25.000 USDT değerindeki ödül havuzundan pay alabiliyor, iPhone 14 ve Apple Watch SE kazanma şansı yakalıyor.

Kullanıcıların 23 Nisan 2023’e dek sürecek etkinliğe katılımının geçerli olması için Bybit Blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasından “Etkinliğe Kaydolun” butonuna tıklayarak kayıt olmaları gerekiyor.

Bybit’te alım-satım yapanlar çekilebilir ödüllerin sahibi oluyor

Etkinlik döneminde Bybit’e yeni kayıt olan ve “Etkinliğe Kaydolun” butonuna tıklayarak bu etkinliğe kaydolan kullanıcılar, etkinlik sonunda, etkinlik süresi boyunca Bybit Spot Piyasası’nda yaptığı alım-satım işlemleri için ödediği işlem ücretlerinin yarısını çekilebilir USDT olarak geri alıyor.

Bybit’e yeni kayıt olan ve etkinliğe katılım sağlayan kullanıcılar arasından bir şanslı kullanıcı 1 adet Apple Watch SE’nin sahibi olma şansı yakalıyor.

%100 spot işlem ücreti iadesi ve 1 iPhone 14 kazanma şansı

Etkinliğe katılan ve etkinlik döneminde Bybit’e 50 USD değerinde “ilk yatırma” işlemi yapan kullanıcılar, etkinlik sırasında Bybit Spot Piyasası’nda gerçekleştirdiği alım-satım işlemleri için ödediği işlem ücretlerinin %100’ünü etkinlik sonunda çekilebilir USDT olarak geri alıyor.

Ayrıca, etkinliğe kayıt olan ve etkinlik şartlarını yerine getiren kullanıcılar, 1 iPhone 14 kazanacak şanslı kullanıcı olmak için her 10 bin USD’lik Spot işlem hacminde bir bilet kazanıyor. Hacim arttıkça kullanıcıların kazanma şansı artıyor.

Vadeli işlem piyasasında alım – satım yapanlar da kazanıyor

Etkinliğe katılan ve etkinlik döneminde Bybit’e 50 USD değerinde “ilk yatırma” işlemi yapan kullanıcılar, etkinlik sırasında Bybit Vadeli İşlemler Piyasası’nda gerçekleştireceği alım-satım işlemleri için ödediği işlem ücretlerini, etkinlik sayfasında belirtilen oranlarda, etkinlik sonunda USDT trade ödülü olarak geri alıyor.

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına özel etkinliğini sosyal medyada paylaşan 10 kişi 20 USDT kazanıyor

Etkinlik kapsamında Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 10 şanslı kullanıcıyı kişi başı çekilebilir 20 USDT bekliyor.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl