Bybit Türkiye kullanıcılarına özel USDT partisi: 80 USDT kazanın

Bybit sponsorluğunda

Dünyanın en çok ziyaret edilen üç kripto para platformundan biri olan Bybit, kazandıran etkinliklerine devam ediyor. Türkiye kullanıcılarına özel USDT Partisi düzenleyen Bybit, kullanıcılarına basit görevlerle 80 USDT’ye kadar kazanma şansı sunuyor.

Etkinlik kapsamında daha önce Bybit’e kayıt olmuş ancak Bybit spot piyasasına ilk yatırma işlemi yapmamış kullanıcılar ya da ilk defa kayıt olacak tüm kullanıcılar ilk yatırma ödüllerinden her birini, üstelik aynı anda almaya hak kazanabiliyor.

Etkinliğe katılımın geçerli olabilmesi için Bybit blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasından etkinliğe kayıt işlemlerinin tamamlanması gerekiyor.

Yatıranlar kazanıyor: 65 USDT’ye kadar trade ödülü

30 Kasım 2022 tarihine dek sürecek etkinlik kapsamında kullanıcılar 3 basit görev ile ödül kazanma şansına sahip oluyorlar. Etkinlik süresi boyunca Bybit Spot Piyasasına herhangi bir varlıkta 50 USDT ve üzeri değerde ilk yatırma işlemi yapan tüm kullanıcılar 5 USDT değerinde trade ödülü kazanıyor. 5.000 USDT trade ödülü ile sınırlı olan bu etkinlik için gerekli görevi ilk yerine getirenler ödülden pay alacak.

Bu görevi yerine getirenler arasından seçilecek 100 şanslı kullanıcı 10 USDT değerindeki trade ödülünün sahibi olacak. Bununla birlikte etkinlik süresi boyunca Bybit Spot Piyasası’nda 50 USDT üzerinde olmak şartıyla en yüksek ilk yatırma işlemini yapan ilk 10 kullanıcı 50 USDT trade ödülünün sahibi olacak.

Sosyal medyada paylaşanlar kazanıyor: 25 kişiye çekilebilir 15 USDT hediye!

Sosyal medyada Bybit’in Türkiye kullanıcılarına özel USDT Partisi etkinliğini paylaşanlar da etkinlik kapsamında kazanıyor. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 25 şanslı kullanıcı, kişi başı çekilebilir 15 USDT’nin sahibi olacak.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://bit.ly/Bybit80USDT

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl