Bybit Türkiye, 15.000.000.000 GCAKE ödül havuzunu kayıtlara açtı

Bybit sponsorluğunda

Yeni nesil kripto para borsası Bybit, NFT tabanlı bir oyun platformu olan Pancake Games’in (GCAKE) listelenmesi şerefine Türkiye’deki kullanıcılarına özel tam 15 Milyar GCAKE değerinde ödül havuzu sunuyor.

Yoğun ilgi gören listelemeye yönelik düzenlenen etkinlik kapsamında kullanıcılar 2 basit görevi yerine getirerek ya da sosyal medyada paylaşım yaparak kazanma fırsatı yakalıyorlar.

Bybit’in 11 Kasım 2022’ye dek sürecek etkinliğinin detaylarına Bybit Blog içinde yer alan etkinlik sayfasından ulaşılabiliyor.

2 basit görevi tamamlayanlar ödül havuzundan paylarını alıyor

Etkinlik kapsamında 2 basit görevi en önce tamamlayan kullanıcılar 14.5 Milyar GCAKE değerindeki ödül havuzunu paylaşıyor. Bu görevlerden birincisi Bybit’e ilk yatırma işlemini GCAKE ile gerçekleştirmek ve etkinlik sonunda ödüller dağıtılana dek spot hesabında 5 USDT değerinde varlık bulundurmak.

Görevlerden bir diğeri ise Bybit Spot Piyasası’nda ilk alım satım işlemini GCAKE/USDT işlem çiftinde gerçekleştirmek ve etkinlik sonunda ödüller dağıtılana dek spot hesabında 5 USDT değerinde varlık bulundurmak.

Bu iki görevi yerine getiren kullanıcılar görev başına 7,250,000,000 GCAKE olmak üzere toplamda 14,500,000,000 GCAKE değerindeki ödül havuzundan paylarını alıyor.

Katılımcıların, kampanyaya katılımının geçerli olabilmesi için etkinlik sayfası üzerinden “Etkinliğe Kaydolun” butonuna tıklayarak etkinliğe katılmaları gerekiyor.

Sosyal medyada paylaşanlar kazanıyor: 50 kişiye 10 milyon GCAKE hediye!

Sosyal medyada Bybit’in Türkiye kullanıcılarına özel GCAKE etkinliğini paylaşanlar da etkinlik kapsamında kazanıyor. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 50 şanslı kullanıcı, kişi başı 10 Milyon GCAKE tokenin sahibi olacak.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://bit.ly/BybitGCAKE

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl