Bybit Türkiye ile zirveye yarışın: Çekilebilir 20.000 USDT, iPhone 13 Pro ve daha fazlası

Bybit sponsorluğunda

Global kripto para platformu Bybit, yaz dönemi boyunca Türkiye kullanıcılarına avantajlar elde edecekleri yeni kampanyalar sunmaya devam ediyor. Kullanıcılara rekor ödüllerin verileceği Trading Yarışması 24 Ağustos Çarşamba günü 19:00’da başlayıp, 4 Eylül Pazar günü 19:00’a kadar devam edecek.

En yüksek kârları (P&L) elde etmek için yarışacak kullanıcılar yalnızca USDT vadeli sözleşmelerde alım-satım işlemi gerçekleştirebilecekler. Ödül havuzunun kullanıcı sayısına göre değişeceği trading yarışmasında, yüksek kullanıcı sayısı ödül havuzundaki toplam ödül miktarını artıracak. Yarışma koşulları kapsamında kullanıcıların hesaplarında en az 50 USDT değerinde varlık bulundurması gerekirken, en yüksek kâr (P&L) oranına sahip kullanıcılar, ödül havuzundaki muhteşem ödülleri kendi aralarında paylaşacaklar.

100.000 USDT ve üzeri vadeli işlem hacmine ulaşan bir şanslı kullanıcıya iPhone 13 Pro hediye! 10.000 USDT ve üzeri işlem hacmine ulaşan 50 şanslı kullanıcıya 10 USDT trade ödülü

Kullanıcılarına güvenilir ve yenilikçi bir işlem deneyimi sunan Bybit, her zaman daha fazla kazandırmaya devam ediyor. En yüksek ödül havuzunun çekilebilir 20.000 USDT olacağı etkinlikte, yarışmaya katılım gösteren ve 100.000 USDT ve üzeri vadeli işlem hacmine ulaşan bir kullanıcı iPhone 13 Pro ödülü, 10.000 USDT ve üzeri vadeli işlem hacmine ulaşan 50 şanslı kullanıcı ise 10 USDT Trade Ödülü’nün sahibi olacak.

Katılımcı sayısı arttıkça artan ödül havuzu!

Çekilebilir 20.000 USDT’nin maksimum ödül havuzu olduğu yarışmada, katılımcı sayısı arttıkça ödül havuzu ve ödüle hak kazanan kişi sayısı artacak. Arkadaşlarınızı yarışmaya davet ederek ödüllerin açılmasına yardımcı olabilirsiniz.

Trading yarışmasına katılmak ve etkinlik koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için şimdi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl