Bybit Türkiye ile zirveye yarışın: 35.000 USDT ve 2 iPhone 14 ödülü

Bybit’in Türkiye kullanıcılarına özel tam 35.000 USDT değerinde ödül havuzu ve 2 adet iPhone 14 ödülleri ile zirveye yarışın!

Bybit sponsorluğunda

Dünyanın en çok ziyaret edilen ilk üç borsasından biri olan Bybit, Türkiye kullanıcılarının heyecanla beklediği trading yarışmasını başlattı. Birbirinden özel hediyelerin şampiyonlarla buluşacağı yarışma 12 Şubat 2023 tarihine dek devam edecek.

Muhteşem ödüllerle Bybit Türkiye trade yarışması: 23.000 USDT’ye kadar ödüller

En yüksek P&L’e ulaşan trader’lar, etkinlik sayfasında yer alan tabloya göre çekilebilir USDT ödüllerinin sahibi olacak. Katılımcı sayısı ne kadar fazla olursa katılımcıları bekleyen ödül havuzu da o kadar büyük olacak.

Yarışmaya katılmak için yarışma sayfası üzerinden etkinliğe katılarak kimlik doğrulamasını yapmak ve vadeli işlemler hesabında minimum 50 USDT ya da USDC tutarında varlık bulundurmak yeterli. Sıralamaya girebilmek ve ödül almaya hak kazanabilmek için ise USDT veya USDC Vadeli İşlemler’de en az 1.000 USDT değerinde işlem hacmine ulaşmak gerekiyor.

2 adet iPhone 14 ve 10.500 USDT trade ödülü havuzu

Yarışma dönemi boyunca USDT ve USDC vadeli işlem çiftlerinde en yüksek toplam işlem hacmine ulaşan Bybit Türkiye ailesinden 1 kullanıcı 1 adet iPhone 14’ün sahibi olacak.

Yarışma dönemi boyunca etkinlik sayfasında belirtilen görevleri yerine getiren kullanıcılar 1 adet iPhone 14 kazanma şansı yakalamak için biletleri toplayacak!

Ne kadar çok bilet kazanılırsa, 1 adet iPhone 14 kazanma şansı da o kadar artacak!

Yarışma dönemi boyunca USDT ve USDC vadeli işlem çiftlerinde belirli düzeyde işlem hacmine ulaşanları ise çeşitli tutarlarda trade ödülleri bekliyor.

Sosyal medyada paylaşanlar kazanıyor: 675 USDT ödül havuzu

Etkinlik kapsamında Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 25 şanslı kullanıcı, kişi başı çekilebilir 25 USDT’nin sahibi olacak.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://bit.ly/BybitiPhone14

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl