Bybit, Türkiye kripto pazarı için Narkasa ile anlaştı

Bybit, Türkiye kripto pazarı için kurulan Narkasa platformunu, "Bybit Türkiye" olarak yeniden markalaştırdı.

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük ikinci web3 platformu olan Bybit, Bybit Türkiye’nin (bybit-tr.com) faaliyetlerini sürdürmek amacıyla Narkasa ile ortaklık kurdu. Bybit Türkiye, ülkede yerleşik bir kuruluş olan Narkasa Yazılım Ticaret Anonim Şirketi tarafından işletilen bir marka konumuna geldi.

Bu stratejik hamle ile Bybit, Türkiye’deki kullanıcılara daha oturmuş bir sisteme sahip olan ve güvenli bir kripto ticareti deneyimi sunma konusundaki kararlılığını da bir kez daha göstermiş oldu.

Anlaşmanın ön plana çıkan detayları:

  • 25 Haziran’da Bybit Türkiye, Türk kripto dünyasının ihtiyaçlarını karşılamak için kapsamlı bir geliştirmeye tâbi tutuldu.
  • Türk lirası entegrasyonu ile Ziraatbank ve Vakıfbank gibi güvenilir ortaklar aracılığıyla Türk Lirası (TL) yatırma ve çekme kolaylığı resmen başlatıldı.
  • Gelişmiş işlem seçenekleri ile spot ticaret için çeşitli kripto çiftlerine erişim ve basit kripto para alımları için “Tek Tıkla Satın Al” özelliği platforma eklendi.
  • Bybit özel ekibi ile, 7/24 müşteri desteği kullanıcıların her türlü sorusuna çözüm bulabilecek seviyeye ulaştırıldı.

Bybit’in kurucu ortaklarından ve CEO’su Ben Zhou, konuyla ilgili değerlendirmesinde borsanın Türk kripto ekosistemine olan bağlılığına dikkat çekti ve şunları söyledi:

“Türkiye kripto topluluğuna olan bağlılığımızda önemli bir adım olan yeni güncellenmiş portal Bybit Türkiye’yi tanıtmaktan memnuniyet duyuyoruz. Narkasa ile yaptığımız bu iş birliği sayesinde Türk kullanıcıların ihtiyaçlarına göre uyarlanmış birinci sınıf bir web3 platformu oluşturduk ve onların dijital varlık devrimine güvenle, kolayca katılmalarını sağlamayı hedefliyoruz”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl