Bybit’ten Türkiye’deki kullanıcılarına özel 1000’lerce USDC

OAS listelemesi şerefine Bybit, Türkiye'ye özel etkinliği ile birbirinden basit görevleri tamamlayan her bir kullanıcıya, çekilebilir 82.5 USDC, toplamda 1000'lerce USDC ödül sunuyor.

Bybit sponsorluğunda

Dünyanın kriptoya açılan kapısı Bybit, OAS token’ın listelenmesi şerefine Türkiye kullanıcılarına özel bir etkinlik başlattı.

22 Ocak 2023’e dek sürecek etkinliğe katılımın geçerli olabilmesi için Bybit Blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasından “Etkinliğe Kaydolun” butonuna tıklayarak kayıt olmak gerekiyor.

İlk yatırma işlemi yapanlar çekilebilir 72.5 USDC’ye kadar kazanma şansı yakalıyor!

Etkinlik kapsamında birbirinden basit görevleri en önce tamamlayan kullanıcılar ödülleri kazanıyor.

Etkinlik süresi boyunca 50$ ve üzeri tutarda Bybit Spot Piyasası’nda listelenen OAS token, ilk yatırma işlemi yapan kullanıcılar çekilebilir 7.5 USDC kazanıyor.

Bununla birlikte Bybit Spot Piyasası’na dilediği varlık cinsinde 50$ ve üzeri tutarda ilk yatırma işlemi yapan 100 kullanıcı çekilebilir 15 USDC kazanma şansı yakalıyor.

Etkinlik kapsamında dilediği varlık cinsinde Bybit Spot Piyasası’na 50$ ve üzeri tutarda ilk yatırma yapan kullanıcılar arasından sırasıyla en yüksek yatırma işlemi yapan 50 kullanıcı bu ödüllere ek olarak aşağıdaki ödülleri de kazanacak:

  • İlk 10 en yüksek ilk yatırma işlemi yapan kullanıcılar 50’şer USDC
  • 11-20 aralığında en yüksek ilk yatırma işlemi yapan kullanıcılar 10’ar USDC
  • 21-50 aralığında en yüksek ilk yatırma işlemi yapan kullanıcılar 5’er USDC

Daha önce Bybit’e kayıt olmuş ancak Bybit Spot Piyasası’na ilk yatırma işlemi yapmamış kullanıcılar ya da ilk defa kayıt olacak tüm kullanıcılar ilk yatırma ödüllerinden her birini, üstelik aynı anda almaya hak kazanabiliyor.

Sosyal medyada paylaşanlar kazanıyor: 25 kişiye 10 USDC hediye!

Etkinlik kapsamında Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 25 şanslı kullanıcı, kişi başı 10 USDC’nin sahibi oluyor.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için: https://bit.ly/BybitOAS

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl