Bybit’ten Türkiye’deki kullanıcılara özel USDT Kick-Off etkinliği

Bybit Türkiye kullanıcılarına özel hazırladığı USDT Kick-Off etkinliği ile birbirinden değerli ödüller sunuyor. Etkinliğe katılan kullanıcıları 2 Apple Watch SE ve 150 USDT'ye kadar ödüller bekliyor.

Bybit sponsorluğunda

Dünyanın en çok ziyaret edilen ilk üç kripto para borsasından biri olan Bybit, Türkiye kullanıcılarına özel hazırladığı etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Düzenlediği USDT Kick-Off etkinliği kapsamında Bybit, kullanıcılarını birbirinden değerli ödüllerle buluşturuyor. Hem yeni hem de mevcut kullanıcıların ödüller kazanabildiği etkinliğe katılanlar 2 Apple Watch SE’den birini ve 150 USDT’ye kadar ödülleri kazanma şansı yakalıyor.

Kullanıcıların 31 Mart 2023’e dek sürecek etkinliğe katılımının geçerli olması için Bybit Blog üzerinde yer alan etkinlik sayfasından “Etkinliğe Kaydolun” butonuna tıklayarak kayıt olmaları gerekiyor.

Bybit’e kayıt olanlar 2 USDT değerinde trade ödülü kazanıyor

Etkinlik döneminde Bybit’e kayıt olanlar 2 USDT değerindeki trade ödülünün sahibi oluyor. Toplam ödül havuzu 1.000 USDT olan bu etkinlikte ilk gelenler ödülleri alıyor.

İlk yatırma işlemi yapanlar 1 Apple Watch SE ve 150 USDT’ye kadar trade ödülü kazanabiliyor

Etkinlik kapsamında dilediği varlık türünde minimum 50 USD değerinde ilk yatırma işlemini yapanlar 8 USDT değerinde trade ödülü kazanıyor. Toplam ödül havuzu 4.000 USDT olan bu etkinlikte ilk gelenler ödülleri alıyor.

Bununla birlikte minimum 50 USD değerinde istenilen varlık cinsinde ilk yatırma işlemi yapan 1 şanslı kullanıcı 1 adet Apple Watch SE’nin sahibi olacak.

Etkinlik süresi boyunca dilediği varlık cinsinde 50 USDT üzerinde olmak şartıyla en yüksek yatırma işlemini yapan ilk 10 kullanıcı 120 USDT’ye kadar trade ödülü kazanıyor.

Bybit’in Türkiye kullanıcılarına özel etkinliğini sosyal medyada paylaşanlar 1 Apple Watch SE ve çekilebilir 20 USDT kazanma şansı yakalıyor

Etkinlik kapsamında Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 1 şanslı kullanıcıyı Apple Watch SE, 20 şanslı kullanıcıyı ise kişi başı çekilebilir 20 USDT bekliyor.

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl