Üst düzey alım satım deneyimi: Yeni nesil kripto para platformu Bybit’i yakından tanıyın

Bybit, USD ile eşleştirilmiş sürekli BTC vadeli işlemlerinin yanı sıra diğer üç kripto para ile işlem yapmanızı sağlayan bir kripto para borsası. Kullanıcı deneyimi yüksek olan ve canlı sohbet yoluyla 24 saat müşteri desteği sunan Bybit, kaldıraçlı kripto para birimi ticaretine katılmak için iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Bybit, saniyede 100 bin işlem gücünde ticaret motoru, forex ticaretinde yüksek deneyime sahip CEO ve kurucu ortak Ben Zhou ile türev piyasasına yeni bir soluk getirdi. Trader’lara istedikleri ve hak ettikleri deneyimi sağlayabilecek bir kripto türev borsası ihtiyacını bilerek yola çıkan Bybit, Mart 2018’de İngiliz Virgin Adaları’na kuruldu. Merkezi Singapur’da bulunan Bybit, kaldıraçlı sözleşmeler ile işlem yapmak isteyen trader’lara küresel bir hizmet veriyor.

Desteklenen işlem çiftleri

2019 Haziran ayında borsa, hızla büyüdü ve ilk kez alım satım hacminde 1 milyar doları aştı. Bu hacmi sadece dört kripto para ile gerçekleştirdi. Şu anda Bybit’te, hepsi sürekli sözleşmeler olarak ABD doları ile eşleştirilmiş dört çift var: BTC, ETH, EOS ve XRP. Bunlar sürekli sözleşmeler olduğundan, son kullanma tarihleri ​​yok. Başka bir deyişle, pozisyonunuz siz kapatana veya tasfiye edilene kadar açık kalacak. Bitmex ve Deribit gibi, Bybit de 100 kata kadar kaldıraç ve uzun veya kısa seçenek sunuyor. Tüm sözleşmeler 1 dolar değerinde fiyatlandırılıyor ve bu da işlemlerin değerini hesaplamayı kolaylaştırıyor. Örneğin, 500 BTC vadeli işlem sözleşmeleri için bir ticaret size 500 dolara mal olacak. Finansman oranı her sekiz saatte bir güncelleniyor ve genellikle ortalama% 0,01 civarında oluyor.

Güvenlik özellikleri

Kripto para yatırırken, çekerken veya değişim yaparken güvenlik çok önemli. Bybit, bu konuda şimdiye kadar kusursuz bir sicile sahip ve kullanıcı güvenliğini sağlama konusunda en iyi uygulamaları takip ediyor. E-posta kimlik doğrulamasına ek olarak, kullanıcıların Google veya SMS kimlik doğrulamasını etkinleştirmeleri önerilir. 7/24 Canlı Sohbet ayrıca, acil bir şekilde ilgilenilmesi gereken bir güvenlik endişesi olduğunda bir operatörle anında konuşabilme güvencesi sağlar.

Bybit arayüzü

Bybit’i farklı kılan nedir?

Bybit’in diğer borsaların sunmadığı neleri sunduğunu merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Üstün müşteri desteği ve yüksek hızlı teknik altyapıya ek olarak, Bybit’i rekabette öne çıkaran bir dizi özellik var. KYC’yi zorunlu tutmaması, tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilecek olan TradingView entegrasyonu, Bybit işlemlerinizde daha fazlasını kazanmanıza yardımcı olacak.

Kripto türevleri ticareti, doğası gereği, ekrana çok sayıda buton yerleştirmeyi zorunlu kılan karmaşık ve çok yönlü bir iş. Bunu, kullanıcıyı bunaltmayacak veya şaşırtmayacak şekilde yapmak önemli bir zorluk. Bybit ise bunu başarıyor.

Örneğin BTC-USD sayfasını ele alalım: önemli bilgilerin tümü ekranın üst kısmına, kenar çubuğundaki yardımcı bilgiler ve ekranın alt kısmındaki diğer her şeye yerleştirmiş durumda. Bybit burada her şeyi sağlayan bir türev değişimi oluşturmanın mümkün olduğunu gösteriyor. Mevcut piyasa koşullarına göre bilinçli bir ticari kararı vermek için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgiler ve işlemlerinizi özelleştirmek ve optimize etmek için ihtiyaç duyduğunuz araçlar parmaklarınızın ucunda.

Bybit’i farklı kılan tüm özellikleri sıralamak gerekirse:

  • İyi bir kullanıcı deneyimi sunuyor
  • Yararlı eğitimler ve SSS
  • Duyarlı ticaret motoru
  • 7/24 çok dilli müşteri desteği
  • Yüksek çalışma süresi
  • KYC yok
  • 100 kata kadar kaldıraç
  • Desteklenen dört işlem çifti
  • TradingView entegrasyonu

Daha ayrıntılı bilgi için Bybit’in aktif Telegram kanallarını ziyaret edin:

Sosyal medya hesapları

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl