Bybit’ten SLG Launchpad’e özel kaçırılmayacak fırsatlar

Bybit’in Türkiye kullanıcılarına özel Land of Conquest kampanyası kapsamında 10.000 $SLG, 500 USDT ve benzersiz NFT'ler katılımcıları bekliyor.

Bybit sponsorluğunda

Dünyanın önde gelen kripto para borsası Bybit, yeni Launchpad projesi Land of Conquest’in yerel token’ı SLG ile son dönemin yükselen trendi olan GameFi alanındaki Launchpad ve listelemelerine devam ediyor.

Blockchain tabanlı, oyuncuların kıyamet sonrası çorak bir arazide savaş ve iş stratejisi ile hayatta kalma savaşı üzerine kurgulanan Land Of Conquest (LOC) oyunu, NFT ve Sterlingcoin (SLG) tabanlı bir ‘oyna-kazan’ modeli sunuyor. Oyun ve kripto profesyonelleri tarafından geliştirilen LOC, sunduğu oyun mekanizmaları ve sürdürülebilir ekonomik model ile sürekli yatırımı ve yenilikçi atılımları teşvik ediyor.

Yatırma işlemi yapanlar 10.000 SLG’yi paylaşıyor!

22 Temmuz 2022’ye dek sürecek kampanya kapsamında Bybit’te herhangi bir token cinsinden minimum 5 $ değerinde ilk yatırma işlemini gerçekleştirenler, ‘ilk gelen alır’ yöntemiyle 10.000 SLG tokenden payını alıyor.

Katılımcıların, kampanyaya katılımının geçerli olabilmesi için etkinlik sayfası üzerinden “Hemen Kaydolun” butonuna tıklayarak etkinliğe katılmaları gerekiyor.

Sosyal medyada paylaşanlar kazanıyor: 25 kişiye 120 SLG hediye!

Sosyal medyadaki paylaşımlarla da kazanç sağlamak mümkün. Bybit Türkiye Twitter hesabını takip edip, Bybit’in kampanyaya ilişkin gönderisini 3 arkadaşını etiketleyerek paylaşan ve etkinlik sayfasında yer alan formu dolduranlar arasından seçilecek 25 şanslı kişi, kişi başı 120 SLG tokenin sahibi olacak.

Sorunu sor, ödülünü kazan!

Bir diğer kampanya ise 18 Temmuz 2022 saat 21.00’de (TSİ) Bybit Türkiye resmî Telegram kanalında gerçekleştirilecek AMA (Bana İstediğini Sor) etkinliği kapsamında gerçekleştirilecek. Bu etkinliğe katılan ve soru soran 5 şanslı kullanıcı, kişi başı 100 USDT ödül kazanacak. Ayrıca tüm soru soran kullanıcılar arasından çekilişle belirlenecek 2 şanslı kullanıcı, birbirinden özel 2 Raindbow Metal NFT’sinin sahibi olacak!

Etkinlik ve kampanya koşullarıyla ilgili daha fazla bilgi için:
https://blog.bybit.com/tr-tr/post/slg-launchpad-e-ozel-10-000-slg-500-usdt-ve-benzersiz-nft-ler-sizi-bekliyor–bltda740f6c5f45c002/

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl