Bybit’ten Türkiye’deki kullanıcılarına USDT ile %30 ve USDC ile %5.5 yıllık getiri

Bybit sponsorluğunda

Dünyanın önde gelen kripto para borsalarından Bybit, Türkiye’deki kullanıcılarına USDT ve USDC ile piyasa standartlarının çok üzerinde yıllık getiri kazandıracak olan üst düzey staking ürünlerini duyurdu.

Bybit, Türkiye’deki tüm kullanıcılarının %5.5 yıllık getiri kazanabileceği USDC staking ürününü kullanıma açtı.

Bununla birlikte USDT’de %30 yıllık getiri sağlayan staking ürünü Bybit’te ilk defa varlık yatırma işlemi yapacak olan Türkiye kullanıcılarına sunuldu!

Yatırımcılar ayı piyasasının hâkim olduğu zamanlarda bile uzun vadede portföy değerini artıran ve dalgalı fiyatlara karşı koruma sağlayan, kullanımı kolay bir strateji olarak güvenilir ve düzenli getiri kazandıran ürünleri tercih edebilir.

Üst düzey kripto ürünleri ve müşteri odaklı hizmetleri ile Bybit, kripto dünyasına adım atmak isteyenlere olabildiğince kolay ve memnun kalacakları bir deneyim sunmaya çalışmaktadır. Bybit, bu amaç doğrultusunda geliştirilmiş ve kullanıcılarının boşta duran varlıklarını kullanıp ayı piyasasında bile güvenle birikim yapmalarına olanak sağlayan Earn platformundaki USDT stake havuzunu (Bybit Birikim ürünü), %30’a varan yıllık getiri gibi muhteşem bir getiri oranıyla Türkiye’deki kullanıcılarına hoş geldin hediyesi olarak sunuyor.

%30 USDT yıllık getiri kazanmak isteyen Türkiye kullanıcıları, Bybit’te ilk yatırma işlemlerini gerçekleştirip en az 100$, en fazla ise 5.000$ değerinde USDT stake ederek 6-20 Haziran 2022 tarihleri arasında bu fırsattan faydalanabilecek.

USDC ile %5.5 yıllık getiri kazanmak isteyen kullanıcılar, en az 20$, en fazla ise 200.000$ değerinde USDC stake ederek bu fırsattan yararlanabilecek.

Ayrıca kullanıcılar varlıklarını diledikleri zaman stake’ten çıkararak geri alabilecek. Kullanıcıların staking havuzundan elde ettikleri getiri, Bybit Earn hesaplarına günlük olarak yansıyacak.

USDT ile %30 ve USDC ile %5.5 yıllık getiri kazanma fırsatından faydalanmak için: https://www.bybit.com/tr-TR/earn/savings/

Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl