Cem Yılmaz da NFT dünyasına adım attı: Bir eserine 5.5 ETH teklif geldi

2021 yılında büyümeye başlayan ve yaz aylarında ise adeta bir çılgınlığa dönüşen NFT endüstrisi her geçen gün konuşulurken, ünlü komedyen Cem Yılmaz da kendi eserlerini yaptı ve en çok kullanılan platformlardan biri olan OpenSea’de satışa sundu.

000001KIZ adlı eserine şu anda 5.5 ETH fiyat biçilen Yılmaz’ın, 2 ve 3 numaralı “KIZ” serisinden 2 eseri daha bulunuyor. 2 ve 3 numaraları ürünler için de şu an 2 ETH fiyat verilmiş durumda…

Başarılı isim aynı zamanda Foundation adlı NFT platformunda da bir hesap açtı ve bunu da Twitter hesabından paylaştı. 15 milyon takipçisi bulunan Cem Yılmaz’ın, paylaşımlarının kısa sürede ciddi etkileşim alması da dikkat çekerken, Yılmaz, “Var mı NFT isteyen. İsteyene atıyorum. Deneme ya bişey değil .)” yazdı.

NFT sanatçısından yardım aldı

Yılmaz’ın ayrıca NFT sektörüne giriş yapmasıyla alakalı olarak sanatçı Tarık Tolunay’dan da yardım aldığı görüldü. Tolunay kişisel Twitter hesabından Yılmaz’la ilgili “Şimdiye kadar sürekli birşeyler istedim… Sağ olsun yardımlarını hiç esirgemedi. İlk defa bir konuda yardım edebilme fırsatı yakaladım. NFT aleminde yolun açık olsun Cem Yılmaz” yazdı.

NFT’ler uzun süredir kripto para topluluğunun tarıştığı konulardan bir tanesi… Özellikle hayvan temalı bazı NFT’lerin milyon dolarlık değerlere ulaşması birçok uzman ve sektör takipçisinin tepkisini çekiyor ancak özellikle spor endüstrisinin de NFT tarafına dahil olması, borsaların bu sektöre yatırım yapmaya başlaması NFT’lerin her geçen gün daha çok konuşulmasına sebep oluyor.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl