ChatGPT Ön Satıştaki Bu Coinleri Değerlendirdi

Sponsorlu

Dünyanın dört bir yanındaki yatırımcı, yaygın olarak işlem gören coin ve tokenlerin potansiyeli hakkında tarafsız içgörüler elde etmek için analitik bir araç olarak ChatGPT’ye giderek daha fazla yöneliyor.

Bu sofistike model, geçmiş performans, mevcut piyasa koşulları ve kamuoyu görüşü gibi çok çeşitli parametreler ışığında kripto para piyasasının durumunu analiz etmek ve değerlendirmek için yapay zeka teknolojisini kullanıyor.

Bu sebeple ChatGPT’ye ön satış performanslarıyla dikkat çeken 3 kripto parayı sorduk. Wall Street Memes satın almanın, EcoTerra satın almanın, ve DeeLance almanın olası faydalarını ele aldık.

ChatGPT’nin en iyimser kripto paralardan biri olan Wall Street Memes’i (WSM) mercek altına alarak başlayalım. Ardından modelin 2023’ün ikinci yarısında yükseleceğini öngördüğü diğer iki kripto para projesiyle devam edelim.

ChatGPT Ön Satıştaki Bu Coinleri Değerlendirdi

1. Wall Street Memes (WSM) – Yeni Finans Çağında Marka Yaratan Meme Coin

2. EcoTerra (ECOTERRA) – İlkim Sorununa Çözüm Öneren Yeşil Coin

3. DeeLance (DLANCE) – Serbest Çalışmayı Web3’e Getiren Platform

1 – Wall Street Memes (WSM) – Yeni Finans Çağında Marka Yaratan Meme Coin

Wall Street Memes’in ruhu adından da anlaşılacağı üzere, Reddit’teki sıradan yatırımcıların GameStop hisselerinin kurumsal açığa satışçılarına meydan okumak için iş birliği yaptığı 2021 GameStop boğa koşusundan geliyor.

Wall Street Memes, WSM adlı topluluk odaklı bir token başlatarak bu güçten yararlanmaya çalışıyor.

Kripto paraların ve blok zincir teknolojisinin halka açık bir anlayışını teşvik etmek amacıyla oluşturulan WSM, aynı zamanda, topluluğunun üyeleri arasında bilgi alışverişi ve öğrenmeyi teşvik ediyor. Bu, kripto paralarda yeni olanlar için mükemmel bir başlangıç noktası olabilecek gibi görünüyor.

Wall Street Memes (WSM), kripto para dünyasının en yeni ve en heyecan verici projelerinden biri. Bir “meme coin” olarak, WSM’nin popülaritesi ve değeri büyük ölçüde topluluğun gücü ve etkinliği ile belirleniyor. Bu özelliği onu hem potansiyel olarak büyük getirilere sahip bir yatırım fırsatı hem de eğlenceli ve eğitici bir topluluğun parçası olma fırsatı olarak tanımlıyor.

WSM’nin bir başka önemli özelliği de NFT’ler ile olan bağlantısıi Proje, Bitcoin Ordinals adı verilen bir NFT serisi yayımlıyor ve bu serinin, projenin genel popülaritesine ve değerine katkıda bulunacağına inanılıyor.

Wall Street Memes (WSM), hem yeni başlayanlar hem de deneyimli yatırımcılar için ilginç ve potansiyelli bir proje olarak görülüyor.

Yeni finans çağında marka yaratma konusunda bilinmesi gereken her şeyi bilen Wall Street Memes, bu hareketi simgeleştiriyor.

Ön satış etkinliğinde 6 milyondan fazla fon toplamayı başaran Wall Street Memes satın almak için web sitesi üzerinden işlem gerçekleştirmek yeterli.

Dikkat çeken ön satış projelerinden ilki olan Wall Street Memes için ChatGPT ise şunları söyledi:

2 – EcoTerra (ECOTERRA) – İlkim Sorununa Çözüm Öneren Yeşil Coin

EcoTerra, kripto para dikkate değer projelerinden biri olarak öne çıkıyor. Ön satışı devam eden projenin en önemli özelliği, sirküler ekonominin tüm yönlerini hedeflemesi, kripto paraların çevre dostu ve sürdürülebilir ekonomilere nasıl katkıda bulunabileceğini göstermesi. EcoTerra, kendi pazar yerlerini kullanarak yeni şirketler çekme potansiyeline sahip bir ekosistem inşa ediyor.

EcoTerra’nın değeri, ekosisteminin geliştirilmesi ve genişletilmesiyle doğru orantılı. Proje, kendi pazar yerlerini kullanarak yeni şirketler çekme potansiyeline sahip. Bu, projenin değerini artırmak için mükemmel bir yol olarak görülüyor.

EcoTerra, ayrıca büyük şirketlerle ortaklıklar da kurdu. Bunun EcoTerra’nın piyasadaki diğer kripto paralar arasında öne çıkmasına ve değerini artırmasına yardımcı olabileceği de söyleniyor.

Ecoterra, devrim niteliğindeki yeşil platformunun gelişimini finanse etmek için kendi yerel $ECOTERRA token’ının ön satışını gerçekleştiriyor.

Ecoterra şu anda yenilikçi yeşil platformunun gelişimini finanse etmenin bir yolu olarak kendi native token’ı ECOTERRA satın almak isteyenler için projenin ön satışını gerçekleştiriyor.

Ön satış, 4,8 milyon dolarlık önemli bir meblağ elde ederek önemli miktarda başarı sağladı.

Yatırımcılar, ön satış 5,7 milyon dolara ulaştığında fiyatın yüzde 8 artarak 0,01 dolara yükseleceği göz önüne alındığında, geçerli 0,00925 dolar oranında ECOTERRA satın almak için bir zaman kısıtlamasıyla karşı karşıya.

Yapay zeka sohbet robotu ChatGPT ise EcoTerra hakkında aşağıdaki şekilde bir analizde bulundu:

3 – DeeLance (DLANCE) – Serbest Çalışmayı Web3’e Getiren Platform

Freelance (serbest) çalışanlar ve işverenler arasında köprü görevi gören bir platform olarak tasarlanan DeeLance, kripto para piyasasının yeni ve yükselen yıldızlarından biri. DeeLance, kullanıcılarına dijital bir pazar yerinde hizmet vererek, freelance işlerin daha düzgün, daha şeffaf ve daha adil bir şekilde işlemesini sağlamayı hedefliyor.

Freelance çalışma yapılarına olan ilgi arttıkça, DeeLance token satın alma popülaritesinin de artması bekleniyor.

DeeLance, freelance çalışanların ve işverenlerin ihtiyaçlarını karşılayacak bir dizi araç ve hizmet sunuyor. Bu araçlar, kullanıcıların projeleri yönetmelerine, ödemeleri alıp göndermelerine ve hatta iş sözleşmelerini düzenlemelerine yardımcı oluyor. Bu özellikler, DeeLance’ın kullanıcılarına değer katmasını ve platformunun genel olarak daha çekici hale gelmesini sağlıyor.

Ön satışında 1,3 milyon dolardan daha fazla fon toplamayı başaran DLANCE token hakkında ChatGPT ise şunları söyledi:

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl