Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Chiliz ve Socios’un yeni üyesi Manchester City oldu

Socios ve Chiliz CEO’su Alexandre Dreyfus, İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City ile anlaşma imzaladıklarını açıkladı. Böylece Socios ve Chiliz ekosisteminin yeni üyesi Manchester City oldu.

Dreyfus, Youtube canlı yayınında yaptığı açıklamada, “Manchester City ile dün akşam yaptığımız anlaşmadan dolayı çok mutluyuz. 2.5 yıldır onlarla görüşme halindeydik. Bizim token çıkaracağımız ilk Premier Lig takımı olacak.” dedi. Dreyfus, sözlerinin devamında “Fiyatın artmasından sonra Locker Room’da kalan token’lar için mağdur olduğunu düşünen insanlar olmuştu. Bu kullanıcılarımız 4 kat daha fazla Manchester City token’ı alacaklar. Gelecek hafta ya da ondan sonraki hafta bu konuyla ilgili detaylı bilgilendirme geçeceğiz.” ifadelerini kullandı. Token’ın kısa adı “CITY” olacak. Taraftar token’ları, Socios.com uygulaması aracılığıyla satın alınabilecek.

Açıklamaya göre, ilerleyen dönemde İngiltere Premier Lig’den daha fazla takım, Chiliz’e katılabilir. Dreyfus, konu hakkında “Premier Lig’den görüştüğümüz 3 ya da 4 takım daha var.” dedi.

Dreyfus ayrıca, “Türkiye, Latin Amerika ve Güney Kore’de çok ciddi çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.” şeklinde konuştu. Socios’un Türkiye’nin önde gelen kulüplerine teklif sunduğu biliniyor ancak henüz sonuçlanmış ve açıklanmış bir anlaşma yok.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl