Ünlü analistten kripto yorumu: Artık dibe geldik. Şimdi alım zamanı

Kripto dünyasının bilinen analistlerinden biri olan Chris Burniske, artık boğa sezonunun başlamaya yakın olduğunu ve 2023'ün son çeyreğinin kripto piyasalarında dibin görüldüğü yer olacağını iddia etti.

Placeholder Capital şirketinin kurucusu olan kripto analisti Chris Burniske, yüreklere su serpecek yorumlarda bulundu. X platformundaki 250 binden fazla olan takipçisine seslenen Burniske, artık boğa sezonunun yavaş yavaş gelmeye başladığını belirtti.

“Satış baskısı artık yoruldu”

Kripto piyasalarında artık korkunun yüksek seviyede olduğunu belirten Burniske şu ifadeleri kullandı:

“Korku yüksek olsa da artık satış baskısının yorulduğu dönemlere girdik. Bitcoin 20 bin, Ethereum da bin doların altına sarkabilir. Solana dışında birçok altcoin bu düşüşlerle en düşük seviyelerine inebilir. Ancak 2023’ün son çeyreğinin ve 2024’ün ilk çeyreğinin alım yapma açısından çok iyi zamanlar olacağını da söyleyebiliriz”

Grafik okurken tepe noktaların kolay şekilde tespit edilmesi gibi, dip seviyelerin de aynı şekilde bulunabileceğini belirten Burniske, “Artık dibe yaklaşmış gözüküyoruz. Bundan sonra yapacağınız biriktirme sizin tarzınıza kalmış. Sabır ve kararlılıkla bunu yapabilirsiniz” dedi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl