Goldman Sachs destekli Circle, Monero’yu eklediğini açıkladı

Blockchain Startup'ı Circle Pazartesi günü yaptığı duyuruda, yatırım uygulamasına gizlilik odaklı kripto para birimi Monero'yu eklediğini açıkladı.

xmr coin nedir

Goldman Sachs destekli Blockchain startup’ı Circle, Pazartesi günü yaptığı duyuruda yatırım uygulamasına, gizlilik odaklı kripto para birimi Monero‘yu eklediğini açıkladı.

Ödeme platformu, ticaret uygulamasına Zcash‘in eklendiğini duyurmasından sadece bir hafta sonra Monero’yu da eklediğini duyurdu.

Uygulamadaki diğer token’larda olduğu gibi kullanıcılar kripto para birimini satın alabilirler veya yatırım yapabilirler.

Gizlilik odaklı kripto paralara ek olarak Circle Invest; Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Eternium Classic ve Litecoin’i de sunuyor.

Circle’ın kıdemli ürün yöneticisi Rachel Mayer resmi açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Geçen hafta, Zcash’i Circle Invest’in kripto para ailesine ekledik. Bugün ise Monero’yu yeni listelenen kripto varlığımız olarak destekleyerek coin koleksiyonumuzu büyütmeye devam ediyoruz. Böylelikle, yatırım yapılabilir kripto para varlıklarımız toplam 7 coin’e çıkmış oluyor. Bu da Circle Invest’i banka hesabınızı kullanarak coin’leri anında ve sorunsuz bir şekilde yatırım yapabileceğiniz platformlardan biri haline getiriyor.”

Invest uygulaması, daha önce bildirildiği gibi sıfır komisyon içeren bir dijital yatırım ürünü.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl