CME, Bitcoin’e eşik atlatacak vadeli işlemler için tarihi verdi

Dünyanın en büyük vadeli işlemler borsası olan CME’nin Başkanı ve CEO’su Terry Duffy, önümüzdeki ayın başında Bitcoin‘de vadeli işlemlerin başlatılabileceğini açıkladı. Bugün CNBC canlı yayınına bağlanarak konuşan Duffy, “Bence Aralık ayının ikinci haftasında Bitcoin’de vadeli işlemleri başlattığımızı görebilirsiniz” dedi. CME’nin Bitcoin’i yıl sonuna doğru listeleyeceklerini açıklamasının ardından Bitcoin fiyatı, çarpıcı bir yükseliş ivmesi yakalayarak 7600$’ı görmüştü. Fiyat dramatik düşüşler yaşarsa… Duffy, CME’nin fiyattaki büyük dalgalanmalar sırasında ne yapacağıyla ilgili olarak ise “Piyasa hızla düşerse ticareti durduracağız” dedi. Yayınlandı: 13 Kasım...

Dünyanın en büyük vadeli işlemler borsası olan CME’nin Başkanı ve CEO’su Terry Duffy, önümüzdeki ayın başında Bitcoin‘de vadeli işlemlerin başlatılabileceğini açıkladı.

Bugün CNBC canlı yayınına bağlanarak konuşan Duffy, “Bence Aralık ayının ikinci haftasında Bitcoin’de vadeli işlemleri başlattığımızı görebilirsiniz” dedi.

CME’nin Bitcoin’i yıl sonuna doğru listeleyeceklerini açıklamasının ardından Bitcoin fiyatı, çarpıcı bir yükseliş ivmesi yakalayarak 7600$’ı görmüştü.

Fiyat dramatik düşüşler yaşarsa…

Duffy, CME’nin fiyattaki büyük dalgalanmalar sırasında ne yapacağıyla ilgili olarak ise “Piyasa hızla düşerse ticareti durduracağız” dedi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl