Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Craig Cobb’a göre Bitcoin’i geçebilecek 7 altcoin

Analist Craig Cobb, Bitcoin yatay seyrederken ondan daha iyi performans gösterebileceğini düşündüğü 7 altcoin'i paylaştı.

Kripto para analisti ve Trader Cobb Crypto Podcast’in sunucusu Craig Cobb, favori altcoin’lerinin bir listesini paylaştı.

Micky‘ye konuşan Cobb, Bitcoin’in yatay seyretmesini ve altcoin’lere artış için fırsat vermesini bekliyor.

Cobb, “Bitcoin, günlük ve haftalık olarak bir düşüş eğilimi içinde. Yükselişten daha çok düşüş eğiliminde fakat yılın en düşük seviyesinden şu ana baktığımızda yine de %119’luk bir artış var. Yani kısa vadeli bir düşüş eğilimi olsa da yıl hiç fena değildi.” yorumunu yaptı.

Cobb, altcoin’lere gelince ise “Şu anda çok ağır bir izleme listem var. Büyük balık uzun süre yatay seyrettikçe o zaman altcoin alıp satabilirsiniz. Bitcoin’in fiyatı değişken olmadığında altcoin’ler Bitcoin’e karşı daha iyi performans gösterme eğilimindedir.” ifadelerini kullandı.

Bahsettiği izleme listesini de paylaşan analist, en başa Matic‘i koydu. Cobb, bu yıl %300’den fazla değer kazanan Matic’i yakından izlediğini söyledi. Ayrıca karmaşık hesaplamaları çözmek için tasarlanmış yapay zeka destekli bir blok zinciri olan Fetch.ai’nin FET token’ında fırsat gördüğünü söyledi.

Analist, daha sonra Digitex Futures, Enigma ve Ripio Credit Network‘ü ekledi. Cobb, son iki kripto parada alım yapmak için fiyatların 10 ve 20 günlük hareketli ortalamalara doğru çekilmesini beklediğini ifade etti:

“Daima düşüşleri beklerim. Hızla yükselirken ya da fırsatı kaçırma korkusu tavan yaptığında satın almak istemiyorum.”

Cobb ayrıca herhangi bir veri, dosya veya iş sürecini doğrulamak için geliştirilen bir blok zinciri olan Tierion’un TNT’si için iyimser ve Raven Coin‘de ise güçlü bir çıkış beklentisinde.

Bitcoin son derece riskli bir yatırımken manipülatif hareketlere daha elverişli olduklarından altcoin’lerde bu risk daha büyük. Altcoin’lerin çoğu 2018’in başında gördükleri rekor seviyelerden bu yana değerlerinin yüzde 90’ından fazlasını yitirerek yatırımcılarına kaybettirdi. Son dönemde birçok altcoin projesi de piyasa şartlarıyla başa çıkamayarak kapandı.

Kripto para araştırma şirketi Messari, kripto para piyasasında beklenen bir sonraki boğa koşusu sırasında tüm altcoin’lerin yüzde 80’inin zirve seviyelerinin altında kalmasını bekliyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl