Kripto para borsası Cobinhood, birdenbire kapatıldı, paralar içeride kaldı

Kripto para borsası Coinhood, kapatıldı. Açıklamada, platformun 10 Şubat'ta yeniden açılacağı ve kullanıcıların paralarını ondan sonra çekebileceği belirtildi.

2017 yılında faaliyete geçen kripto para borsası Cobinhood, sitesini birdenbire kapattı.

Borsanın resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Cobinhood kapanıyor ve 10 Ocak’tan 9 Şubat’a kadar tüm hesapların bakiyeleri denetleniyor olacak. Borsa, 10 Şubat 2020’de tekrar açılacak. Tüm Cobinhood kullanıcıları, buna bağlı olarak paralarını daha sonra alabilirler. Lütfen herhangi bir para yatırma işlemi yapmayın, kalıcı olarak kaybedilebilir.” ifadelerine yer verildi.

Cobinhood, geçen sene iflas başvurusuyla gündeme gelmişti. Şirketin, iflas başvurusunda bulunduğu ve beklenmedik bir şekilde personelini işten çıkarmak için tasfiye memuru görevlendirdiği, sürecin tamamlanmasının ardından ise resmi olarak kapılarını kapatacağı yazılmıştı. Bununla beraber, o günden bugüne borsanın internet sitesi faal durumdaydı.

Öte yandan birkaç gün önce Singapur merkezli kripto para borsası COSS da güncelleme nedeniyle 200,000 kullanıcısının 2 milyon dolar değerindeki kripto varlıklarının bir ay süre ile kilitli tutulacağını bildirmişti.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl