Coinbase açıkladı: Bu 19 kripto para listelemek için inceleniyor

Coinbase, 19 kripto parayı listelemek için araştırdığını açıkladı. Haberin ardından bazıları yüzde 20'ye varan oranlarda artışlar yaşadı.

Kripto para borsası Coinbase, 19 kripto parayı listelemek üzere araştırdığını açıkladı.

Borsadan bugün yapılan açıklamaya göre listelemek üzere incelenen varlıklar şu şekilde:

Ampleforth (AMPL), Band Protocol (BAND), Balancer (BAL), Blockstack (STX), Curve, Fetch.ai (FET), Flexacoin (FXC), Helium (HNT), Hedera Hashgraph (HBAR), Kava (KAVA), Melon (MLN), Ocean Protocol (OCEAN), Paxos Gold (PAXG), Reserve Rights (RSR), tBTC (TBTC), The Graph, THETA (THETA), UMA (UMA), Wrapped Bitcoin (WBTC).

Coinbase’in platformlarında yer vermeyi planladığı kripto paralar arasında DeFi (merkezi olmayan finans) odaklı kripto paralar dikkat çekiyor.

Haberin ardından bazı kripto paralar yüzde 20’ye varan oranlarda artışlar yaşadı.

Açıklamada ayrıca, zamanla tüm Coinbase müşterilerinin dolaşımdaki kripto paraların toplam piyasa değerinin en az yüzde 90’ına erişebilmelerini sağlamanın hedeflendiği belirtildi. Ek olarak herhangi bir varlığın listelenme kararının önemli teknik ve uyumluluk inceleme gerektirdiği, her varlığın tüm bölgelerde listelenemeyebileceği vurgulandı. Bu 19 varlığın listeleneceğinin garanti edilemeyeceği de kaydedildi.

Geçen ay da 18 kripto para açıklamıştı

Borsa, geçtiğimiz Haziran ayında da 18 farklı kripto parayı listelemek için araştırdığını bildirmişti.

Kripto paraların Coinbase’de listelenmesi, genellikle o kripto paranın değerinde büyük bir artışla sonuçlanıyor. Yakın zamana bakılacak olursa OmiseGo (OMG) ve Maker (MKR) bunların en dikkat çeken örnekleri.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl