Coinbase, 20 kripto parayı listelemeyi planlıyor

Kripto para borsası Coinbase, listelemeyi planladığı 20 kripto para daha açıkladı. Açıklananların çoğunu düşük piyasa değerine sahip kripto paralar oluşturuyor.

En büyük kripto para borsalarından Coinbase, yürütülen değerlendirme sürecinin ardından 20 kripto paranın listelenmesinin planlandığını bildirdi.

Borsadan yapılan açıklamada, bu kripto paralar şöyle sıralandı:

Automata Network (ATA), Chain (XCN), DeFi Yield Protocol (DYP), Marlin (POND), Aleph im (ALEPH), Chrono tech (TIME), DEXTools (DEXT), Drep [new] (DREP), Elastos (ELA), HOPR (HOPR), LockTrip (LOC), Math (MATH), Media Network (MEDIA), Monavale (MONA), Muse (MUSE), Nest Protocol (NEST), PARSIQ (PRQ), StaFi (FIS), Sylo (SYLO), TE-Food (TONE).

Coinbase’in açıklaması sonrası, bazı kripto paralarda yüzde 300’e varan yükselişler görüldü.

Borsa, açıklamasında listelenme resmi olarak ilan edilene kadar transfer ve alım satım işlemlerinin desteklenmeyeceğini, dolayısıyla belirtilen varlıkları Coinbase hesabına yatırmanın kalıcı para kaybına neden olabileceği konusunda uyardı.

ABD merkezli borsa, değerlendirmeye alınan veya listelenmesi planlanan varlıkları, resmi listeleme duyurusundan önce açıklıyor. Şirket, bunu şeffaflığı artırmak amacıyla yaptığını belirtiyor.

CoinGecko verilerine göre, Coinbase’de son 24 saatte 2.2 milyar dolarlık işlem yapıldı. Platform, 170’ten fazla kripto parayı, 473 işlem çifti ile listeliyor.

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl