Coinbase’den gizemli tweet: 23 Şubat gününü işaret ettiler

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase’in resmi Twitter hesabından akşam saatlerinde gizemli bir paylaşım yapıldı. 23 Şubat gününün işaret edildiği paylaşımda, mavi daire emojisinin kullanılması dikkat çekti. Söz konusu tweet’in gizemi henüz çözülemedi.

Diğer pek çok tahminin yanı sıra bazı Twitter kullanıcıları, bu paylaşımın arkasında logo değişikliği, airdrop, USDC ile ilgili bir gelişme veya Chainlink ile muhtemel bir iş birliği olabileceğini öne sürdüler. Chainlink, Coinbase’in paylaşımına resmi hesabından aşağıdaki gibi karşılık verse de bunların tamamı spekülasyondan öteye geçemiyor.

Gelirleri yüzde 75 düştü

Coinbase, dün 2022 yılı dördüncü çeyrek bilanço rakamlarını açıkladı. Borsanın dördüncü çeyrek gelirleri, 581 milyon dolarlık beklentiye karşılık 629 milyon dolar olarak bildirildi. Analistlerin beklentisini aşan Coinbase, buna rağmen gelirlerinde bir önceki yılın aynı dönemine göre yüzde 75 düşüş gördü.

2023’te yüzde 87 arttı

Öte yandan şirket hisseleri, 2023 yılında şimdiye kadar iyi bir performans gösterdi. Yılın başında 30 dolar seviyelerinde olan hisseler, bugün yüzde 87 artışla 58 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl