Coinbase’den 4 kripto parada askıya alma kararı

coinbase

Kripto para borsası Coinbase, 4 kripto parada alım satımları askıya alacağını bildirdi. Borsadan yapılan açıklamaya göre; MUSD, RGT, TRIBE ve UPI, 4 Kasım 2022’den itibaren hem Coinbase.com, hem Coinbase Pro ve Coinbase Exchange’te artık işlem görmeyecek.

Coinbase, bu kripto paralarda alım satımı askıya alma kararını, kripto paraların listeleme standartlarını karşıladıklarından emin olmak için yapılan düzenli incelemeler sonucu aldığını belirtti.

İşlemlerin askıya alınması, kullanıcıların MUSD, RGT, TRIBE ve UPI cüzdanlarına erişmelerine herhangi bir engel getirmiyor. Bu cüzdanlar yine kullanılabilecek ve yatırma-çekme işlemleri gerçekleştirilebilecek.

Coinbase’in açıklamasının ardından UPI yüzde 33, RGT yüzde 35 değer kaybetti. Diğer kripto paralarda önemli bir değişiklik gözlenmedi.

Coinbase, kullanıcı sayısı ve işlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri. ABD merkezli platform, 103 milyondan fazla kullanıcıya, bu kullanıcılar adına tutulan 96 milyar dolarlık kripto paraya ve 5000’e yakın çalışana sahip. Borsanın son 24 saatlik işlem hacmi ise 1 milyar 200 milyon dolara yakın.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl