Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Coinbase CEO’sundan Bitcoin uyarısı

Önde gelen kripto para alım satım platformlarından Coinbase'in CEO'sundan Bitcoin uyarısı geldi. Armstrong, özellikle piyasaya yeni girenleri uyardı.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong’dan Bitcoin uyarısı geldi. Dün TSİ akşamüstü müthiş bir koşuya başlayan ve bu sabah saatlerinde de rekoruna rekor ekleyen Bitcoin konusunda bir blog yazısı kaleme alan Armstrong, kendisinin ve şirketinin piyasaya uzun vadeli baktığını ve kripto para yatırımının risksiz olmadığını vurguladı.

Bu yükselişin ardından yeni gelen yatırımcılara uyarılarda bulunan Armstrong şu ifadeleri kullandı:

“Kripto paralara olan ilginin arttığını görmek her zaman bizi heyecanlandırır. Ancak şunu unutmamak gerekir ki, bu dönem hem yüksek işlem hacimlerinin hem de yüksek volatilitenin olduğu bir dönem. Piyasa şu anda hisse senedi piyasalarından çok daha hızlı bir şekilde iki tarafa doğru hareket edebilir”

Başarılı CEO ayrıca kısa vadeli yükselişe odaklanan yatırımcılara da araştırma yapmalarını ve finans uzmanlarından bu konuda danışmanlık almalarını tavsiye etti.

Coinbase’in fiyat artışıyla çökme problemlerine de değindi

Coinbase’in bu sene yaşanan bazı problemlerine de değinen ve Bitcoin’in yüksek volatilitesinden dolayı borsanın yeni kullanıcı akınına uğradığını belirten Armstrong, “Bazen yetersiz kalsak da kullanıcılarımızın hesaplarını güvenle yönetmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.” dedi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl