Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Coinbase, USDT’yi listelemeyi bir hafta erteledi

tether-usdt

Geçtiğimiz hafta profesyonel trader uygulaması için USDT sabit coin işlemlerini açacağını duyuran Coinbase borsası bazı API (Uygulama programlama arayüzü) sorunları sebebiyle bu özelliği 1 hafta ertelediğini açıkladı.

ABD merkezli borsanın resmi Twitter hesabından bugün yapılan açıklamayla uygulamanın 3 Mayıs’a kadar ertelendiği belirtildi. Borsa dün yaptığı açıklamada da işlemlerin açılmasını beklediğini belirtmiş ancak daha sonra yine erteleme kararı almıştı.

Borsa hesabından atılan bir başka tweet’te de sistemi daha sağlam hale getirmek ve ölçeklendirme işlemlerini desteklemek için çalışmaların devam ettiği belirtildi.

Bu ay başında Nasdaq borsasında COIN kısaltmasıyla listelenen ve halka arz edilen Coinbase borsası 23 Nisan tarihinde de Coinbase PRO kullanıcıları için USDT sabit coin’ini listeleyeceğini açıklamıştı.

Coinbase’in hamlesi, USDT’ye güveni artırdı

Bir dönem ABD regülasyon kurumlarıyla ve Adalet Bakanlığı’yla çok ciddi problemler yaşayan Tether şirketinin sabit parasının, bu borsada listelenecek olması USDT’ye olan güvenin artmasına sebep olmuştu.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl