Coinbase iştahlandı: Günlük satın alım limiti 25,000 dolara çıktı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan ABD merkezli Coinbase, günlük satın alım limitlerini yükselttiğini duyurdu.

Kripto para şirketi Coinbase, bugün yaptığı açıklamayla günlük satın alım limitlerini artıracağını ve kullanıcıların banka transferlerini takiben anında işlem yapabilmelerini sağlayacaklarını bildirdi.

Şu anda Coinbase kullanıcılarının, banka transferlerinin hesaplarına yansıması için beş gün beklemesi gerekiyor. Ancak bu artık değişiyor.

Yapılan açıklamada şöyle dendi:

“Kripto paralar banka kartları ile anında alınabilirken banka transferleriyle satın alım işlemleri günlerce sürebiliyor. Getirilen güncellemeyle müşteriler banka hesaplarından gönderilerin para için anında kredilendirilecekler. Ardından hemen kripto para alıp satmaya başlayabilecekler ancak kendi bankalarından gelen fonlar yerleşene kadar Coinbase’den para çıkışı yapamayacaklar.”

Ayrıca günlük alım limitleri de 25,000 dolara çıkarılıyor fakat bundan yalnızca site üzerinde kimlik doğrulama sürecini tamamlayan müşteriler yararlanabilecek.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl