Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

2

Coinbase, üç kripto parayı listelediğini açıkladı

Coinbase; Civic (CVC), Decentraland (MANA) ve district0x'in (DNT) Coinbase.com ile mobil uygulamalarda listelendiğini duyurdu.

Önde gelen kripto para borsalarından Coinbase; Civic (CVC), Decentraland (MANA) ve district0x’in (DNT) Coinbase.com ve Coinbase Android ile iOS uygulamalarında listelendiğini açıkladı.

Buna göre Coinbase müşterileri, CVC, MANA ve DNT’yi Coinbase uygulamaları ve internet sitesinde alıp satabilecek, gönderebilecek, kabul edebilecek ve saklayabilecekler. Açıklamada, CVC ve MANA’nın Coinbase’in desteklediği tüm bölgelerde mevcut olduğu, bununla beraber DNT’nin New York eyaletinde kullanılamayacağı belirtildi.

Coinbase, bu üç ERC-20 token’ını 2018’in sonu itibari ile Coinbase Pro üzerinde listeliyordu.

Neredeyse yüzde 40’a varan artışlar

CVC, Civic’in kimlik doğrulama protokolünde kullanılan bir Ethereum token’ı. MANA sanal gerçeklik platformu Decentraland’da kullanılan bir Ethereum token’ıyken DNT ise merkezi olmayan pazar yerleri ve topluluklar ağı District0x’e ait olan ve yine Ethereum tabanlı bir token.

CVC, MANA ve DNT, gelişmenin ardından ilk dakikalarda sırasıyla yüzde 30, yüzde 15 ve yüzde 37 yükseldi.

San Francisco merkezli bir kripto para platformu olan Coinbase, Brian Armstrong tarafından kuruldu ve faaliyetine 2012 yılında başladı. Coinbase’in bugün dünyanın 100’den fazla ülkesinde 35 milyondan fazla kullanıcısı var. 2019 rakamlarına göre, Coinbase bünyesinde 1123 kişi çalışıyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl