Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin platformu Coinbase’den 24 saatte rekor kullanıcı kaydı!

Dünyanın en büyük vadeli işlemler borsası CME’nin Bitcoin’de vadeli işlemler başlatmayı planladığı şeklindeki duyurusu, dünya çapında Bitcoin’e olan ilgiyi oldukça arttırdı. CME’nin Bitcoin’de vadeli işlemler başlatması, “büyük para”nın bu dijital para birimine girmesi anlamına geliyor. Dünyanın en büyük Bitcoin alım satım platformu olan Coinbase, CME’nin duyurusunun ardından geçen 24 saat boyunca 100 bin yeni kullanıcı kaydı aldı. Coinbase, 32 ülkede geçerli, 11.9 milyon kullanıcısıyla Bitcoin almak ve satmak için popüler bir platform. Bitcoin’in değeri henüz tek hanelerdeyken Bitcoin ticaretini destekleyen...

Dünyanın en büyük vadeli işlemler borsası CME’nin Bitcoin’de vadeli işlemler başlatmayı planladığı şeklindeki duyurusu, dünya çapında Bitcoin’e olan ilgiyi oldukça arttırdı. CME’nin Bitcoin’de vadeli işlemler başlatması, “büyük para”nın bu dijital para birimine girmesi anlamına geliyor.

Dünyanın en büyük Bitcoin alım satım platformu olan Coinbase, CME’nin duyurusunun ardından geçen 24 saat boyunca 100 bin yeni kullanıcı kaydı aldı.

Coinbase, 32 ülkede geçerli, 11.9 milyon kullanıcısıyla Bitcoin almak ve satmak için popüler bir platform. Bitcoin’in değeri henüz tek hanelerdeyken Bitcoin ticaretini destekleyen ilk borsalardan biriydi.

1.6 milyar Dolar’lık değerlemesi bulunan Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong da Fortune 40 yaş altı 40 listesinde bulunuyor.

 

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl