Coinbase, DeFi uygulamaları için yeni bir tarayıcı uzantısı çıkardı

coinbase

Kripto para borsası Coinbase, Coinbase Wallet’ın yeni tarayıcı uzantısını duyurdu. Yeni tarayıcı uzantısıyla birlikte kullanıcıların masaüstünde merkezi olmayan uygulamalara ve merkezi olmayan finansa (DeFi) daha kolay, güvenli bir şekilde bağlanabileceği kaydedildi.

Açıklamaya göre, bir milyondan fazla Coinbase müşterisi, düzenli olarak Uniswap ve Compound gibi DeFi uygulamalarını kullanıyor. Bununla beraber kullanıcılar, bu uygulamalara masaüstünden erişmek için her bağlandıklarında cep telefonlarını kullanarak QR kodlarını taratmak zorunda. Bu durum ortadan kaldırılırken DeFi uygulamalarına erişim ve kullanım, daha basit hale getiriliyor. Coinbase Wallet hesabı, uzantıya bir kere bağlandığında tek bir tıklamayla tüm uygulamalara göz atılabiliyor.

Açıklamada Coinbase Wallet uzantısı gibi yeni geliştirmeler ve hizmetlerle DeFi alanında daha fazla kullanım kolaylığı ve erişilebilirlik sağlamak üzere adımlar atılmaya devam edileceği kaydedildi.

Öte yandan Coinbase, 1.25 milyar dolarlık tahvil satışı gerçekleştirmeyi planladığını duyurdu. 2026 vadeli dönüştürülebilir tahviller, nitelikli kurumsal alıcılara satılacak. Şirket, 187.5 milyon dolarlık ek bir tahvil satışı daha yapılabileceğini belirtti. Tahviller, nakde, Coinbase hissesine veya bunların bir kombinasyonuna dönüştürülebilecek.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl