Coinbase 41 kripto işlem çiftini liste dışı bırakıyor

ABD'nin en büyük kripto para borsası konumundaki Coinbase, 41 işlem çiftini yarın sabahtan itibaren delist edeceğini duyurdu. İşlem çiftlerinin gerçek ABD doları dışındaki varlıklarda olacak.

Coinbase borsası, gerçek ABD doları dışındaki kripto işlem çiftlerinden 41 tanesini yarın sabah TSİ 07.00’da platformdan delist edeceğini duyurdu.

Yapılan açıklamada liste dışı bırakma sebebi olarak “piyasanın sağlıklı kalmasını sağlamak” ve “likidite bütünlüğünü korumak” gösterildi.

Borsanın açıkladığı liste dışı bırakılacak olan 41 kripto işlem çifti şu şekilde:

ALCX-USDT, BIT-USDT, BOBA-USDT, BOND-USDT, CLV-EUR, CLV-USDT, CTX-EUR, CTX-USDT, DDX-USDT, DIA-EUR, DIA-USDT, DYP-USDT, FARM-USDT, FIDA-EUR, FIDA-USDT, FIS-USDT, HOPR-USDT, INDEX-USDT, KRL-EUR, KRL-USDT, MATH-USDT, MDT-USDT, NCT-EUR, NCT-USDT, NEST-USDT, ORN-BTC, ORN-USDT, POLS-USDT, PRQ-USDT, QSP-USDT, SHPING-EUR, SHPING-USDT, SUKU-EUR, SUKU-USDT, SYLO-USDT, TIME-USDT, WAMPL-USDT, WCFG-BTC, WCFG-EUR, WCFG-USDT, XCN-USDT

VET ve VTHO da geldi

Öte yandan borsa dün açıkladığı gibi Vechain ve Vthor’u da listeledi. Yapılan duyurududa VET-USD ve VTHO-USD işlem çiftlerinin Coinbase, Coinbase Pro ve Gelişmiş İşlem platformlarında listelendiği yazıldı. İki işlem çifti “sadece-limit” modunda kullanıcılara açıldı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl