Coinbase’e eklenecek bir sonraki dijital para 0x mi olacak?

Sosyal medyada dolaşan bir söylenti, dünyanın en yüksek profilli kripto para borsalarından biri olan Coinbase'e eklenecek bir sonraki dijital paranın 0x olacağı yönünde.

Kripto topluluğunda dünyanın en yüksek profilli kripto para borsalarından biri olan Coinbase’e gelecekte hangi coin’lerin ekleneceğine dair spekülasyonlar her zaman olur. Coinbase’de listelenme, fiyat artışlarıyla birlikte geldiğinden bu spekülayonlara olan ilgi de her zaman yüksek.

Şu anda platform Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin‘i destekliyor. Son zamanlarda ortaya çıkan bir söylenti, Coinbase’e eklenecek bir sonraki dijital paranın Ripple veya IOTA gibi devler olmayacağı, bunun yerine çok daha az bilinen 0x olabileceği yönünde.

0x, ZRX token’ini kullanarak ERC20 token’lerinin Ethereum blok zinciri üzerinde işlem görmesini sağlayan açık ve izinsiz bir protokol.

Geçtiğimiz ay Coinbase, borsaya yeni bir dijital varlık ekleme için herhangi bir karar vermediğini bildirdi. Bununla birlikte borsa, hangi kripto paraların listelenmesi gerektiğini belirlerken sadece piyasa değerlerini takip etmeyeceklerini söyledi. Ek olarak, yakın zamanda ERC20 token’lerini destekleme kararı aldılar.

Twitter’daki WolfofCrypto hesabınının işaret ettiği gibi ZRX, Coinbase’in Digital Asset Framework yönergelerini karşılıyor. 0x ile borsa arasında önemli kişisel bağlantılar da var. ZRX’in 4 danışmanından üçü eski Coinbase çalışanları. Sadece bu değil, WolfofCrypto, ZRX’in birkaç kez Coinbase’i ziyaret ettiğini iddia ediyor.

Şimdiye dek ZRX’in Coinbase’e ekleneceği ile ilgili en ufak resmi bir kanıt yok ve her şey yalnızca spekülasyonlardan ibaret.

B arada ZRX, şu sıralar 530 milyon dolarlık toplam piyasa değeriyle 1 dolardan işlem görüyor.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl