CoinEx, 15 kripto parada vadeli sözleşmeleri açtı

CoinEx sponsorluğunda

2020’den beri kripto piyasasında süregelen gelişmelerle kripto varlık yatırımları da çeşitlendi. Spot işlemle sınırlı kalmak istemeyen yatırımcıları, özellikle sözleşmeli işlemler cezbetti.

Böylece sözleşmeli işlemler birçok borsada kullanıcıların favorilerinden oldu. Dünya çapında büyüyen bir borsa olan CoinEx, uzun zamandır sözleşmeli işlem hizmetleri sağlıyor ve bunları çeşitlendirmek için ürün geliştirme çalışmalarına hızla devam ediyor.

Halihazırda CoinEx, BTC ve ETH için 100 kata kadar, diğer popüler dijital varlıklar için (ADA, DOGE, DOT, SOL, MATIC, BCH vb.) 3–50 kata kadar kaldıraç sağlayan USDT ve coin marjlı vadeli sözleşmeleri ve diğer uzun ve kısa pozisyon alım satım işlemlerini destekliyor.

CoinEx’in sözleşmeli işlemlerde uyguladığı özel adil fiyat etiketi, birçok ana akım borsaya bağlı olduğundan piyasa fiyatından olası bir sapmanın önüne geçiliyor. Fonlama oranı sistemi, sözleşmeli işlemler için piyasa fiyatını spot endeks fiyatına yakın tutar. Dahası CoinEx, teminat fonlarına ve Auto-Deleveraging’e (ADL) dayanarak kullanıcıları başka kullanıcıların likidasyon kayıplarından korur.

Kullanıcıların işlem taleplerini karşılamak için CoinEx, USDT marjlı 15 yeni vadeli sözleşmeli işlem piyasası açtı. Ayrıntılar aşağıda.

  • Başlangıç: 5 Kasım 2021
  • Desteklenen piyasalar: STXUSDT, OMGUSDT, ARUSDT, ICXUSDT, MANAUSDT, DYDXUSDT, YFIUSDT, SUSHIUSDT, CRVUSDT, ENJUSDT, ZILUSDT, RVNUSDT, BATUSDT, IOSTUSDT ve RENUSDT

Risk Uyarısı: Vadeli sözleşmeli işlemler diğer işlemlere benzer şekilde çalışır ve tüm avantajlara rağmen piyasa işleyişi ve politik etkenler gibi birçok sebeple fiyatlar aniden yükselip düşebilir; bu durumu tahmin etmek oldukça güçtür. Bu sebeple CoinEx kullancılara kaldıraç oranını kontrol etmelerini, piyasa eğilimlerine dikkat etmelerini ve potensiyel risklerden haberdar olmalarını tavsiye eder.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Her kullanıcı kendi araştırmasını yapmalıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğabilecek riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl