CoinEx, Elçi Programı ile kriptoda pasif gelir fırsatı sunuyor

CoinEx sponsorluğunda

Dünyanın hemen hemen her bölgesinde faaliyet gösteren dijital para borsası CoinEx, gelişme stratejisini küresel ölçekte şekillendiriyor. Tüm dünyada daha çok kullanıcıya hizmet sağlamak ve CoinEx ekolojisini büyütmek amacıyla borsa, birçok program ve proje hazırlıyor. CoinEx Elçi Programı ise bu projelerden biri.

CoinEx, tüm dünyadan kripto para tutkunlarına elçi olma imkanı sunarak kullancılara CoinEx’in gelişim sürecine katılma ayrıcalığı sağlıyor. Elçiler, yeni kullanıcıları çekerek CoinEx’in kullanıcı kitlesini artırır ve mevcut kullanıcıların CoinEx’e olan ilgisinin büyüyerek var olmaya devam etmesine katkıda bulunur. Siz de kripto para tutkunuysanız ve CoinEx ile birlikte büyümek istiyorsanız kolayca elçi olmak için başvurabilirsiniz. Şimdi başvurun ve pasif gelir elde etmeye başlayın!

CoinEx Elçi Programının sunduğu avantajlar

Komisyon: Elçiler, kullancıları özel linklerini paylaşarak veya davet kodu göndererek CoinEx’e kayıt yapmak için davet eder. Davet edilen kullanıcıların yaptıkları işlemlerden kesilen ücretlerden iki yıl boyunca %40-%50 komisyon kazanırlar. Komisyonun yüzdelik oranı elçinin seviyesine göre değişiklik gösterir.

Komisyon oranları: Gümüş Seviye: %40 Altın Seviye: %45 Elmas Seviye: %50

Not: Türk Elçiler için şu an yüksek komisyon etkinliği devam ediyor. 08/10/2021–08/12/2021 tarihleri arasında elçi olun ve davet ettiğiniz kullanıcılardan 3 ay boyunca %80 komisyon kazanın! Bu tarihler arasında davetlilerinin işlem hacmi en yüksek ilk 3 elçiye 1000 dolar değerinde ödül dağıtılacak. Dahası için tıkla!

Onur belgeleri ve hediyeler: CoinEx, elçiler için resmî onur belgeleri ve daha birçok kişisel hediyeler hazırlıyor.

Kaynak paylaşımı: CoinEx Elçileri tarafından üretilen kaliteli içerikler CoinEx’in resmi ve gayriresmi mecralarında yayınlanarak desteklenecek.

Katılım önceliği:
Elçiler, CoinEx tarafından düzenlenen etkinliklere öncelikli katılma hakkına sahip.

Beta testlerine katılım:
CoinEx elçileri, CoinEx’in beta testlerine katılarak yeni fonksiyonları herkesten önce deneyimlemeye başlayabilir. Böylelikle, elçiler ürün geliştirme süreçlerine de katkı sağlamış olurlar.

Elçi olmak için başvuru adımları

Elçi olmak için çok kolay bir şekilde başvurabilirsiniz. İlk olarak CoinEx Elçi sayfasına gidin : https://www.coinex.com/activity/ambassador ve [Hemen Başvur] seçeneğine tıklayın.

Açılan sayfadaki formu doldurun:

Zorunlu alanları doldurduğunuzdan emin olduktan sonra sayfanın altındaki [Gönder] seçeneğine tıklayın. Başvurunuz incelenmek üzere gönderilmiş olacak.

Elçi olmak için şartlar

CoinEx Elçisi olmak için çok zorlayıcı şartlar yok. Neredeyse tüm kullancılar kolaylıkla CoinEx elçisi olabilir. Aşağıdaki şartlardan sadece bir tanesini sağlamak yeterli.

  • Facebook, Twitter vb. gibi kişisel sosyal medya hesaplarına sahip olmak
  • CoinEx’in tanıtımına destek olmak amacıyla bağımsız olarak blokzincir ile ilgili Telegram grubu oluşturmak ve yönetmek
  • Meet-up, hayran toplantıları gibi çevrim dışı etkinliklerde tecrübe ve kaynak sahibi olmak
  • Çevrim içi veya çevrim dışı fark etmeksizin dijital para ticaret platformu tanıtımında tecrübe sahibi olma
  • CoinEx’in çevrim dışı etkinliklerinde yararlanılabilecek uzun süre kullanılabilen etkinlik alanlarına sahip olmak

CoinEx elçisi olarak çalışmak için gerekenler

Davet için tavsiye linkini oluştur

CoinEx Elçisi olduktan sonra artık kullanıcı davet etmeye başlayabilirsiniz. İlk olarak şuradan davet linkinizi oluşturun: https://www.coinex.com/activity/refer

Potansiyel kullanıcılarla linkini paylaş

Twitter, Facebook vb. sosyal medya platformlarında, forumlarda ve istediğin her yerde tavsiye bağlantınızı paylaşın. Linkiniz üzerinden bir kullanıcı kayıt yaptığında e-posta yoluyla bildirim alacaksınız. Davetinizi kabul eden kullanıcıları görmek için https://www.coinex.com/activity/ambassador sayfasına da gidebilirsiniz.

Kullanıcılara rehberlik et

Davetli kullanıcılarınıza CoinEx’e nasıl para yatırıldığını ve işlem yapıldığını gösterin ki istedikleri kripto parayı rahatlıkla alabilsinler. Davetlilerinizin daha aktif kullanıcılar olabilmesine yardım edin, onları teşvik edin. CoinEx İşlem Platformu’nun kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgilere CoinEx Yardım Merkezi’nden ulaşabilirsiniz. Yardım Merkezi için Türkçe dil desteği en kısa zamanda sağlanacak.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır ve Uzmancoin reklamveren tarafından sağlanan bu içeriğin doğruluğunu garanti edemez. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur ve doğabilecek riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl