CoinEx ONES’ı listeleyen ilk borsa oldu: ONES ITO’su başladı

oneswap

Basın bülteni

Küresel bir kripto para alım satım hizmeti sağlayıcısı olan CoinEx, OneSwap’ın ONES token’ını listeleyen ilk borsa oldu ve ITO etkinliğini başlattı.

OneSwap, akıllı sözleşmeye dayalı tamamen merkeziyetsiz bir takas protokolüdür. Son zamanlarda DeFi dünyasında büyük ilgi gördü, çünkü otomatik piyasa yapıcıları (AMM) modeli ile kullanıcı dostu arayüz, derinlik tablosu, fiyat eğilimleri ve işlem hacimlerinin yanı sıra zincir içi emir defterini bir araya getiriyor.

CoinEx, trans-fee mining’i benimsemesinin ardından işlem hacimlerinde zirvelere yükseldi. Borsa şimdi, bu yılki DeFi madenciliği dalgası sırasında DeFi ekolojik yapılanmasına nasıl katılacağını ve CoinEx kullanıcılarının bundan nasıl yararlanabileceklerini aktif olarak araştırıyor.

DeFi 2020’de adından çok söz ettirmeye başladığında CoinEx, DeFi ekosisteminin istikrarlı gelişimini teşvik etmek ve DeFi’ın finans sektörüne yayılmasına yardımcı olmak üzere bir Ekosistem Geliştirme Fonu kuran ilk şirket oldu.

Ekosistem Geliştirme Fonu’nun kuruluşundan bu yana CoinEx ekibi, dünya çapında düzinelerce DeFi projesi üzerinde derinlemesine araştırmalar ve analizler yaptı. Son olarak OnueSwap, fondan ilk yatırımı başarıyla aldı.

CoinEx, OneSwap token’ı ONES’ı listeledi ve İlk Trade Arzı (ITO) etkinliği, 19 Eylül’den 8 Ekim’e kadar sürecek. Bu süre zarfında kullanıcılar, bir işlemi tamamladıklarında karşılık gelen bir madencilik ödülü kazanacaklar.

Kullanıcılar, CoinEx üzerinde işlem yaparak ONES ödülü alabilirler. Toplam günlük ödül 25,000 ONES’tur ve bunların 20,000’i spot piyasada geçerlidir. Kalan 5000 ONES ise sürekli vadeli işlem sözleşmeleri alım satımına ayrılmıştır.

Sadece bu etkinlik için başvuruda bulunan kullanıcılar, nitelikli katılımcılar olarak kabul edilecektir.

CoinEx’in ITO etkinliği hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

Ayrıca OneSwap, ONES piyasasını başlattı ve eş zamanlı olarak getiri hasadını ve emir madenciliğini resmi olarak destekliyor. Daha fazla ayrıntı için lütfen şu adrese göz atın.

CoinEx resmi web sitesini ziyaret etmek için tıklayın ya da Twitter ve Telegram hesaplarına girin.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu bir basın bültenidir. Uzmancoin, bu sayfada yer alan etkinlik, hizmet veya ürün nedeniyle doğacak zararlardan sorumlu değildir. Okurların ilgili taraftan hizmet veya ürün almadan önce kendi araştırmalarını yapmaları önerilir.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl