CoinEx’den vadeli karnavalı: İşlem yapanlara toplam 50 bin USDT’lik ödül

CoinEx sponsorluğunda

Gelişmekte olan bir kripto ticaret platformu olan FCoin, trade odaklı madencilik modeli sayesinde 2018’de bir aydan kısa bir sürede diğer borsalardan daha iyi performans göstererek dünyanın ilk 3’üne girmeyi başardı.

FCoin madencilik modelinin mucidi olmasa da bu başarıya imza attı. FCoin’in ticaret odaklı madencilik modeli, Bitcoin madenciliğinin dağıtım kurallarını takip ediyor: Platform token’ı FT’nin %51’i, “ticaret odaklı madencilik” yaklaşımıyla kademeli olarak trader’lara iade ediliyor. FT’nin %51’inin tamamı kullanıcıya iade edildiğinde ise madencilik otomatik olarak durduruluyor.

FCoin ne yazık ki geçmişti kaldı ancak popülaritesini besleyen “ticaret odaklı madencilik” modeli hızla viral hale geldi ve kripto ticaret platformları arasında nadiren görülen beyaz-sıcak bir savaşı ateşini fitilledi.

“Ticaret odaklı madencilik” modeli, esasen kullanıcıların işlem ücretlerini geri alması için bir mekanizma. İster satıcı ister alıcı olsun, geleneksel ticaret modelinde, sıradan trader’lar platformda ticaret yapmadan önce işlem ücretlerini ödemek zorunda. Bu durumda, “ticaret odaklı madencilik” modelini destekleyen platformlar, işlem ücretlerini kullanıcılara token şeklinde iade edecek ve her iki taraf için de bir kazan-kazan durumu ile sonuçlanacak.

Ticaret odaklı madencilik etkinliği, katılımcıların çoğunluğunun spot ve aktif trader’ların olduğu CoinEx’in öne çıkan etkinliklerinden bir diğeri. Etkinliğe kaydolduktan sonra, kullanıcılar ticaret yapmak için belirlenen marketi ziyaret edebilir ve ardından gerçek ticaret hacmine göre günlük ödülleri paylaşabilir.

CoinEx, yeni etkinliği “CoinEx Vadeli Karnaval: 50.000 USDT Kazanma Şansı için Vadeli Ticaret Odaklı Madenciliğe Katılın!” duyurmaktan heyecan duyuyor.

Etkinliğe katıl: https://www.coinex.com/activity/mining/trade/23

Detaylar aşağıdaki gibi:

I. Süre

00:00 11 Kasım 2021 – 0:00 21 Kasım 2021 (UTC)

II. Madencilik Kuralları

1. Piyasa: CoinEx’teki tüm vadeli piyasalar
2. Etkinlik süresindeki toplam ödül: 50.000 USDT
3. Günlük ödül: 5.000 USDT
4. Hesap başına günlük üst limit: 500 USDT
5. Gereklilik: KYC onaylı hesaplar (Alt hesaplar hariçtir)
6. Katılım Kuralları:

(1) Gerçek işlem hacmi = USD’ye çevrilen her işlemin birikmiş değeri.
(2) Piyasa yapıcı spekülatif hesaplar bu promosyona dahil edilmeyecek.
(3) Alt hesapların bağımsız hesaplar olarak etkinliğe katılmasına izin verilmiyor.
(4) Promosyon süresince herhangi bir hile davranışı tespit edilmesi durumunda kullanıcı etkinlikten diskalifiye edilecek.

III. Kazanç Kuralları

1. Kazanç Hesaplama

Etkinlik sırasında ödül, tüm katılımcıların gerçek işlem hacmine bağlıdır.

Örneğin: Etkinliğin 1. Gününde, Kullanıcı A’nın gerçek işlem hacmi 5.000 USD iken, toplam CoinEx işlem hacmi 500.000 USD ve günlük ödül 100.000 CET ise:

1. Günde, Kullanıcı A’nın gerçekleştirdiği gerçek işlem hacminin oranı = 5.000/500.000 = %1’e denk gelir.

Bu günde, Kullanıcı A=100.000*%1=1.000 CET ödülü kazanır.

Günlük ödül, her gün dağıtılacak ve yukarıdaki örnekteki gibi hesaplanarak ertesi gün tahsis edilecektir.

2. Ödül Dağıtımı

Bahsi geçen günün kazançları, ertesi gün saat 0:00’da (UTC) spot hesabınıza aktarılacaktır. Kazanç tutarını ve kazanç geçmişinizi promosyon sayfasından kontrol edebilirsiniz.

IV. Madencilik Talimatları

1. Promosyon sayfasına gidin ve promosyona katılın.

2. CoinEx’teki kalıcı piyasalardan herhangi birinde işlem yapın (Kısa Satış, Long buy, Long Sell for Liquidation ve Short Buy for Liquidation).

3. Tebrikler! Sürekli trade odaklı madenciliğe katıldınız. CoinEx’teki geçerli kazanç değerinizi, tahmini etkin değerinizi ve tahmini günlük kazanç ayrıntılarını görüntülemek için promosyon sayfasına geri dönebilirsiniz (nihai getiriniz gerçek dağıtıma tabidir).

V. Not

(1) CoinEx, kripto para birimlerinin fiyat dalgalanmaları nedeniyle yüksek derecede risk taşıyan yeni yatırım araçları olduğunu size hatırlatmak ister. Lütfen yatırım yapmadan önce dijital varlıkları tam olarak anladığınızdan, yatırım kabiliyetinizi rasyonel olarak değerlendirdiğinizden ve ihtiyatlı kararlar verdiğinizden emin olun.

(2) Nihai katılım için promosyon sayfasında başarılı kayıt gereklidir.

(3) CoinEx, bu duyuruyu bütünüyle yorumlama hakkını saklı tutar.

Daha önce geleneksel madencilikle uğraşan kullanıcılar için ticarete dayalı madencilik, daha düşük bir giriş noktası, daha düşük işletme maliyetleri ve basitleştirilmiş işlem imkanları sunar. Sürekli trade avantajlarından yararlanırken, platformu USDT satın almak için de kullanabilirsiniz. CoinEx’in özel promosyonunu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Her kullanıcı kendi araştırmasını yapmalıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğabilecek riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl